Casper Excalibur G770.1245-BFJ0X-B alınır mı?

Bütçe
20000

Yazar

Hectopat
Yer
Turkey
Arkadaşlar bütçe 20 bin TL lakin almışken iyisini alayım diyorum sizce bu fiyata alınır mı?

F/P tavsiylerinizi de beklerim.

Ürün linki: https://www.hepsiburada.com/casper-...r-p-HBCV00002R2PMT?url_src=and-product-detail
Mobil uygulamada fiyat ekran görüntüsündeki gibi görünüyor lakin internette 26 bin TL yazıyor sebebi nedir acaba?

Screenshot_2023-10-20-15-26-51-91_8e92da805446de3460a04639a669955c.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bütçe 20 bin TL lakin almışken iyisini alayım diyorum sizce bu fiyata alınır mı?

F/P tavsiylerinizi de beklerim.

Ürün linki: https://www.hepsiburada.com/casper-...r-p-HBCV00002R2PMT?url_src=and-product-detail
Mobil uygulamada fiyat ekran görüntüsündeki gibi görünüyor lakin internette 26 bin TL yazıyor sebebi nedir acaba?

Eki Görüntüle 1983769
Ben 2000 daha ekleyip 6 taksitle peşin fiyata 4050 lisini aldım. Çok aşırı memnunum.

Sebebi nedir? Sadece marka üzerinden yorum yapmayın lütfen.

Sebeplerini de dayanağı olacak şekilde açıklarsanız çok güzel olur.
Burdan detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Burdan detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Konunun adı "Neden alınmaz?" Olunca sadece neden alınmayacağına dair kötü deneyimler paylaşılmış. "Neden alınır?" konusu da var mıdır acaba 😀
Hiç memnun kalan yokmuş gibi bir hava oluşmuş.

Bu modelde büyük ısınma sorunları bulunmakta. Kronik sorunları da bulunuyor. Birçok inceleme var. Sponsorlu olanlardan bakmayın kullanıcı incelemelerini bakın. Fiyatına göre donanımı da düşük.

Casper alınmaz hocam.

Markası değil modeli önemli. Direkt böyle deyip argüman sunmamak saçma.

Bu modelde büyük ısınma sorunları bulunmakta. Kronik sorunları da bulunuyor. Birçok inceleme var. Sponsorlu olanlardan bakmayın kullanıcı incelemelerini bakın. Fiyatına göre donanımı da düşük.

Markası değil modeli önemli. Direkt böyle deyip argüman sunmamak saçma.

Tavsiye ettiğiniz cihazlar var mı peki?

Geri
Yukarı