Casper Excalibur G770 5500 TL'ye alınır mı?

Makaleler
2
Daha fazla  
Hocalarım merhaba. Bir arkadaşım için 5K ya laptop arıyorduk. Arkadaşımın arkadaşının babası laptopunu satıyor laptopta 10300H 1650 256 GB SSD 8 GB RAM ve Windows 10 Home var. Cihaz G770. Fiyat 5.5k. Sizce alınır mı? G770'in kronik ısınma sorunu var biliyorum ancak bu cihaz çok ucuz. Arkadaşta laptop soğutucu var ve cihazın termal macunu daha yeni MX4 ile değiştirilmiş. (orijinal MX4). Cihaz şu an maksimum 85 görmekte yük altına iken. Normalde aldırmayacaktım ancak 5.5K olması kafamı karıştırdı.

Hocalarım merhaba. Bir arkadaşım için 5K ya laptop arıyorduk. Arkadaşımın arkadaşının babası laptopunu satıyor laptopta 10300H 1650 256 GB SSD 8 GB RAM ve Windows 10 Home var. Cihaz G770. Fiyat 5.5k. Sizce alınır mı? G770'in kronik ısınma sorunu var biliyorum ancak bu cihaz çok ucuz. Arkadaşta laptop soğutucu var ve cihazın termal macunu daha yeni MX4 ile değiştirilmiş. (orijinal MX4). Cihaz şu an maksimum 85 görmekte yük altına iken. Normalde aldırmayacaktım ancak 5.5K olması kafamı karıştırdı.
Hangi şartlar altında olursa olsun, Casper alınmaz, aldırılmaz. Casper almaktansa evinize en yakın çöp konteynırına gidip paranızı yavaşça oraya bırakabilirsiniz.

Fiyatına göre gayet de uygun, alınabilir. Soğutucu da var demişsiniz. Çok yük altındayken soğutucu ile kullanır arkadaşınız. Her markaya çöp muamelesi yaparak hangi bilgisayarı kullanacağız anlamadım. Fiyat/performans olarak değerlendirmek gerek diye düşünüyorum. Bence alsın hiçbir sorun yaşamaz

Herkese cevaplar için teşekkürler. Satan arkadaş ürünü beğenmez ise 5 gün içinde geri verebilceğini söyledi arkadaş bugün alacak eğer ısı olarak sorun çıkarsa geri verecek.
Bugün arkadaş ile sıcaklık değerlerini vs test ettik maksimum 86 derece gördük soğutucu olmadan. Soğutucu ile denemedik. İade etmeyi düşünmüyor arkadaş.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı