Casper Excalibur G770 alınır mı?

Sence alınır mı?
Ben tekrar olsa alabilirdim diyebilirim. Ben alırken de HP Victus ve Lenovo İdeapad arasında çok gidip gelmiştim. Oynadığım oyunlarda fpsler şu şekilde;

Minecraft sonoyuncu; +1000fps'i gördüm gökyüzüne bakarken.

Forza4; 60 ila 200 arası gidip geliyordu nerede olduğum, yağışlı, karlı olması gibi faktörler değiştiriyordu.

Valorant; Dün gece oynadım ve yüksek ayarlarda 100, düşük ayarlarda 280'i gördüm.

LoL; 120 ile 180 arasında gördüm. TF'de olmam durumuna bağlı aslında.

Oynadığım oyunlarda hatırladığım kadarıyla durumlar böyle. Fakat şarj konusunda 1,5 ile 3 saat arası dayanıyor. Ki bu kısa bir süre fakat klavye ışığı, RTX3050'nin gücü vs. bu durumu normal karşılamama sebep oldu. İ5 12. nesil işlemcim olduğu için de çok çok eski olmamasından dolayı tekrar almayı düşündürebilirdi. Fakat bazı oyunlarda ciddi ısınma sorunları olabiliyor. Mesela lol girdiğimde fan sesleri ciddi derecede yükseliyor ve ekran kısmının alt ksmında bulunan EXCALİBUR yazısına elimi koyunca sıcaklığı ciddi hissedebiliyorum. Ve touchpad kısmının sağ tarafında sanırım ekran kartı olduğu için orası da fazlaca ısınıyor. Ben alırım fakat HP Victus'a bakmanı öneririm. Casper kötü diyorlar, HP'yi kötüleyeni görmedim.

Kendim kullanıyorum. Bu incelemeye bakabilirsiniz;
Ben de o fan sorununu yaşıyorum.

Alınmaz diyenleri bir kutuya koyup kargo firmasına verip sürekli sağa sola çarpmasını izlemek istiyorum.

Sen kimsin ki böyle konuşabiliyorsun? :D koydukları adaptörün sisteme yetersiz geldiği, dandik anakartlarinın daha fazla güç kaldiramadığı, Clevo'dan kasa alan Thuderobot'dan kasa alıp logo basan bir markanın herhangi bir ürünü ne kadar fpde olsa alınması mantıklı değildir bana göre.

Sen kimsin ki böyle konuşabiliyorsun? :D koydukları adaptörün sisteme yetersiz geldiği, dandik anakartlarinın daha fazla güç kaldiramadığı, Clevo'dan kasa alan Thuderobot'dan kasa alıp logo basan bir markanın herhangi bir ürünü ne kadar fpde olsa alınması mantıklı değildir bana göre.
Ben yaşıyorum kardeşim fpsini bilmem ben aldım memnun falan değilim youtube izlerken fan sesini bastırmak için sesi arttırmak çok hoşuna gidiyor sanırım. Ben oyun oynarkenki fan sesine bir şey demiyorum ofis moduna aldığında da bilgisayarın fanı düzensiz çalışıyor stabil değil ayrıca lolde 80-100 fps veriyor ben i7 rtx3050 modelini aldığım halde.

Kısaca donanım ve yazılım problemleri diyelim.
HP Victus veya Lenova Idepad bak, bilgisayara bağlı olarakta RAM ve depolama yükseltmesi yaparsın.

Alınmaz yazıp neden olduğunu açıklayanlara lafım yok.
Fazla kafa yormaya gerek yok, zibilyon tane konu ve açıklama var. Monster ve Casper tercih edilmes gereken madkalar değil.

Ben yaşıyorum kardeşim fpsini bilmem ben aldım memnun falan değilim youtube izlerken fan sesini bastırmak için sesi arttırmak çok hoşuna gidiyor sanırım. Ben oyun oynarkenki fan sesine bir şey demiyorum ofis moduna aldığında da bilgisayarın fanı düzensiz çalışıyor stabil değil ayrıca lolde 80-100 fps veriyor ben i7 rtx3050 modelini aldığım halde.
pardon yanlış kişiye cevap...

Yeni konular

Geri
Yukarı