Casper Excalibur G770 ekranı karıncalaşıyor

polat2141

Centipat
Daha fazla  
Yeni laptop almıştım, markası Casper Excalibur G770. İş başlarda sorun yoktu ama 2-3 hafta sonra durduk yere ekran karınçalaşmaya başladı. Yazıları okunmuyor hafif düzeliyor, sonra tekrar aynısı oluyor ve öyle kalıyor. Ama yeniden başlat yaptıktan sonra düzeliyor. Ve bu bazı zamanlar olmuyor. Bazı zamanlar ise 2 günde bir oluyor. Çözüm olarak baktığımda herkes ekran kartı ile sıkıntı olabilir diyor, çok kullandıysan diyor ama alalı 1 ay oldu. Çözümü nedir ya da Casper yetkilileri ile mi iletişime geçeyim?
Ekran kartı NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti laptop GPU.

Yeni laptop almıştım, markası Casper Excalibur G770. İş başlarda sorun yoktu ama 2-3 hafta sonra durduk yere ekran karınçalaşmaya başladı. Yazıları okunmuyor hafif düzeliyor, sonra tekrar aynısı oluyor ve öyle kalıyor. Ama yeniden başlat yaptıktan sonra düzeliyor. Ve bu bazı zamanlar olmuyor. Bazı zamanlar ise 2 günde bir oluyor. Çözüm olarak baktığımda herkes ekran kartı ile sıkıntı olabilir diyor, çok kullandıysan diyor ama alalı 1 ay oldu. Çözümü nedir ya da Casper yetkilileri ile mi iletişime geçeyim?
Ekran kartı NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti laptop GPU.
Hocam Monster ve Excalibur'un panelleri kronik sorunlu zaten. Canınızı sıkmak istemem ama keşke almasaydınız. Enişteme de Monster aldık sürekli durduk yere mavi ekran veriyordu teknik servise gitti 2 kere birşey yok dendi Amacım kötülemek değil dayım da eniştemden önce bir Abra almıştı hala sıkıntısız kullanıyor. Sonra anakart sorunlu üretildiği için iade edildi. Ben şahsen ASUS, MSİ ve HP'den başka laptop markası tavsiye etmiyorum. Eğer imkanınız varsa iade edin bu cihazlar tamir olsa bile ilerde aynı sorunları yaratıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı