Casper Excalibur G770 içini açınca garanti gider mi?

Excalibur'da RAM, HDD, SSD gibi donanım yükseltmeleri fiziksel zarar verilmediği sürece kapağın açılması garantiyi etkilemiyor. Bu not kendi web sitelerinde bu şekilde belirtiliyor. Hatta WhatsApp destek hattından da durumu doğrulattım. Bir de mail cevabı gelirse daha da garanti olur.

Bir de not olarak şunu eklemek istiyorum: Arka kapağın tırnakları çok sert ve zorlayıcı olduğundan plastik bir aparat veya kullanılmayan banka kartı gibi bir araç kullanılmasını tavsiye ederim, kesinlikle tornavida ucu kullanılmamalıdır. Kapatırken de her bir tırnak kendi üzerinde baskı yapılarak geçirilmesi gerekiyor yoksa bazıları havada kalabiliyor.

Merhabalar Casper Excalibur G770 dizüstü bilgisayarım bulunmakta ve içerisinde 480GB SSD bulunmaktadır ancak bana bu SSD yetersiz geliyor, ondan dolayı bir adet 240GB SATA SSD satın alacağım ancak bilgisayarı alalı 10 ay oldu. Bilgisayarın içini açınca garanti gider mi?

Not: Foruma yeni katıldım, kuralları okudum. Yazım yanlışım veya yanlış yazmış olduğum yer varsa kusura bakmayın :) Herkese iyi forumlar ve şimdiden teşekkür ederim.
Ben alalı 2 ay bile olmadı. Şahsen yükseltme yapma ihiyacı AC Valhalla sağolsun ben de duyuyorum. Ama tavsiyem 240GB gibi alt düzey bir SSD almaktan ziyade para biriktirip ne olursa olsun 500GB veya üzeri almanızdır :D Sorunun cevabı hasar vermezseniz garantiye bir şey olmaz.

Geri
Yukarı