Casper Excalibur G770 Satın Almak

Bütçe
8400
Anladığım kadarı ile herkes Acer Nitro önermiş. 1TB SSD'li versiyonu varsa düşünebilirim.
Alma GTX 1650 ne Bu paraya GTX 1660 alınır sanki üstelik FreeDOS boş verin almayın
Linkini atın da bakayım, beğenirsem listeme alırım.
Ben kendim Acer Nitro 5 aldım böyle bir konu açarak, memnunum bu fiyata Excalibur değil de Acer Nitro 5 veya Lenovo Gaming Ideapad serilerinden alabilirsiniz.
Acer Nitro'yu da uzun süredir düşünüyordum ama hepsiburada gibi bir site üzerinden değil de kendi sitesi veya mağazası varsa giderek almayı tercih ederim. Online alışveriş furyasına hala güvenmiyorum.

Aynı PC bende de var 60 Hertz ekran yetmeyebiliyor. Çünkü sistem özellikleri çok yüksek. Bunun yerine Monster'in bu PC'sini incelemeni öneririm.https://www.monsternotebook.com.tr/abra/monster-abra-a5-v15-10-1/
Ayrıca bu PC'nin işlemcisi excalibura göre daha iyi.

Bu videodaki sıcaklık değerleri fena değil. Şimdiki Excalibur ile eskisinin ne farkı var?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Aynı PC bende de var 60 Hertz ekran yetmeyebiliyor. Çünkü sistem özellikleri çok yüksek. Bunun yerine Monster'in bu PC'sini incelemeni öneririm.https://www.monsternotebook.com.tr/abra/monster-abra-a5-v15-10-1/
Ayrıca bu PC'nin işlemcisi excalibura göre daha iyi.
Bütçem, en üstte yazdığı gibi 8400₺. 1TB SSD eklesem bile 9000₺. Ekranları gerçekten harika arkadaşım da kullanıyordu 1660ti olan modelini. Ama ben e-spor oyunları oynamıyorum ve 24fps kompozisyonlarda çalışıyorum.

Son düzenleme:
Excalibur almayın, kendiniz ürünü alıp SSD takarsınız. Buyrun size bir model, işlemcisi güçlü. Bütçe olunca SSD ve RAM takın, canavar.

Excalibur almayın, kendiniz ürünü alıp SSD takarsınız. Buyrun size bir model, işlemcisi güçlü. Bütçe olunca SSD ve RAM takın, canavar.
Aslında 256 GB modelini alıp SSD takınca daha ucuza geliyor.

İşte bu da gayet güzel. Not edildi.

Yeni konular

Geri
Yukarı