Casper Excalibur G770 siyah ekranda kalıyor

ByPassTR

Kilopat
Casper Excalibur G770 model laptopum için ikinci el bir M.2 SSD aldım. Fakat M.2 SSD takılıyken bilgisayar siyah ekranda kalıyor ne BIOS'a giriyor ne başka bir tepki veriyor fanlar ve klavyenin ışığı yanıyor ekran çalışıyor fakat tepki vermiyor. Aldığım SSD mi arızalı yoksa başka bir sorun mu var?

Casper Excalibur G770 model laptopum için ikinci el bir M.2 SSD aldım. Fakat M.2 SSD takılıyken bilgisayar siyah ekranda kalıyor ne BIOS'a giriyor ne başka bir tepki veriyor fanlar ve klavyenin ışığı yanıyor ekran çalışıyor fakat tepki vermiyor. Aldığım SSD mi arızalı yoksa başka bir sorun mu var?

Windows kurdunuz mu hocam SSD'ye.

Windows kurdunuz mu hocam SSD'ye.

SATA SSD var onun içerisinde Windows var o sisteme takılı zaten. M.2 olanı takınca BIOS ve boot ekranlarına giremediğim için M.2 SSD dolu mu boş mu bilmiyorum.

Güncelleme: Casper teknik servis sağ olsun yoğun olmalarına rağmen kırmayıp M.2 SSD'yi ve laptopu test ettiler. 2 farklı M.2 SSD ile test ettiler laptop onları sorunsuz bir şekilde çalıştırdı. Sonuç olarak laptopumda bir sorun yokmuş M.2 SSD arızalıymış.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı