Casper Excalibur G850 %90'dan sonra batarya dolmuyor

yigitks

Decapat
Yer
UVB-76
Daha fazla  
Casper Excalibur G850 %90'dan sonra prize takılı ikonu verip bataryayı doldurmuyor. Her yolu denedim bir türlü çalışmadı. Format atma imkanım yok verileri yedekleyebileceğim bir alandan ötürü yardımcı olur musunuz?

BIOS veya diğer araçlarında batarya koruması gibi bir mod var mı? Eğer varsa o açıksa %90'a kadar şarj etmesi normal.

Örneğin Samsung cihazımda bu modu açtığımda cihazın şarjını %80'e kadar yapıyor ve ardından daha fazla şarj etmiyordu. Şuan kullandığım Lenovo cihazımda ise %60'a kadar ettiği için bu modu kapalı tutuyorum zira %60 aşırı az bir oran.

Casper Excalibur G850 %90'dan sonra prize takılı ikonu verip bataryayı doldurmuyor. Her yolu denedim bir türlü çalışmadı. Format atma imkanım yok verileri yedekleyebileceğim bir alandan ötürü yardımcı olur musunuz?

Eğer öyle bir şey olduysa yakında tahtalı köyü boylayacak laptop bilmiş ol öyle bir şey olursa bunu dene ben böyle çözdüm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı