Casper Excalibur G860 Alınır mı?

Bahsedilen Monster modelinin 16GB ve Windows 10'lu modeli kendi sitesinde aynı fiyata satılıyor. Eğer düşünürsen kendi sitesine göz atman iyi olur.

niye casper alınmaz ben aldım memunum asla vatandan almayın bişey demem sıkıntı olursa casper'da anında garanti ve paramızı geri veriyor kredi kartından boyle bişey dediler bana

Yukarıdaki yorumlara katılmıyorum. Şu anda G860.7700-b590p modelini kullanıyorum daha 8 aylık ürün ve ekranı oldukça kaliteli görüntü sağlıyor. Ram'leri bilgiğim kadarıyla samsung kullanıyor. Benchmark değerleri oldukça yüksek. Bendeki model zaten 16gb olduğu için iyi gelecektir ama hiç bir ürün düşük standart olarak görünmüyor. Ayrı ayrı parça kalitesini testlere koyduğum zaman da aynı parçanın diğer üretimlerinden daha iyi sonuç veriyor. Yani pazardan seçmece ürün getirmemişler kısaca. Birde bakım için yolladığımız zaman monster'la en çok kıyaslanan konusu bu olmasına rağmen temizliğini macununu falan yapıyorlar ve toplamda 4 5 güne gidip geri elinize geliyor. 1 saat servis hizmeti var cidden hızlılar. SSD konusunda biraz kötü diyebilirim. Eğer stabil bir bilgisayar kullanayım 3 4 yıl aynı standart kullanayım derseniz içerisindeki ssd ile bu iş olmaz komplede ölü demiyorum ama evo 860'ın m2 modeli var içerisinde. Ama şuda varki monsterda da aynı durum geçerli ssd için ayriyeten bi 100 doları gözden çıkarıyorsunuz. Alınabilecek bi ürün, ekran kapatması falan da iyi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı