Casper Excalibur G860 Alınır mı?

Yusuf_atalay3840

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle özür dilerim belki gereksiz bir konu oldu, ben yeni laptop alıcam ve kararsızım bugün Kayseri'de Mediamarkt'ta Casper Excalibur G860'a baktım açıkcası beğendim ve sizin tavsiyenize ihtiyacım var.

Bazı arkadaşlar Casper'i eleştiriyorlar malzeme dayanıksız kullandığı bileşenlerin markası kalitesiz falan, ben de oradaki görevliye sordum bileşenlerin markası ne falan dedim kullanılan ekran kartı MSI, anakart MSI, işte malzeme kalitesine falan baktık gerçekten kaliteli, gerek kasası, gerek ekranı, soğutma olarak ise turbo fan bulunuyor ve gözüm kaldı siz de onaylarsanız alacağım.
Özellikler şunlar:
  • Ekran kartı 1060 6 GB
  • RAM 16 GB 2×8 2400 MHz
  • 128 SSD galiba, 256'da olabilir
  • 17.3 inç ekran IPS
  • 1TB harddisk
Bu arada bazı arkadaşlar bu fiyata iyi masaüstü toplayabilirsin falan diyebilir ama ben evde durmuyorum maalesef ve bütçem 7000 TL'yi geçmesin lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle özür dilerim belki gereksiz bir konu oldu, ben yeni laptop alıcam ve kararsızım bugün Kayseri'de Mediamarkt'ta Casper Excalibur G860'a baktım açıkcası beğendim ve sizin tavsiyenize ihtiyacım var.

Bazı arkadaşlar Casper'i eleştiriyorlar malzeme dayanıksız kullandığı bileşenlerin markası kalitesiz falan, ben de oradaki görevliye sordum bileşenlerin markası ne falan dedim kullanılan ekran kartı MSI, anakart MSI, işte malzeme kalitesine falan baktık gerçekten kaliteli, gerek kasası, gerek ekranı, soğutma olarak ise turbo fan bulunuyor ve gözüm kaldı siz de onaylarsanız alacağım.
Özellikler şunlar:
  • Ekran kartı 1060 6 GB
  • RAM 16 GB 2×8 2400 MHz
  • 128 SSD galiba, 256'da olabilir
  • 17.3 inç ekran IPS
  • 1TB harddisk
Bu arada bazı arkadaşlar bu fiyata iyi masaüstü toplayabilirsin falan diyebilir ama ben evde durmuyorum maalesef ve bütçem 7000 TL'yi geçmesin lütfen.
Bende sizinle aynı ilde bulunuyorum.Haftasonu çok büyük bir indirim vardı mediamarkt da keşke o zaman karar verseydiniz daha uygun fiyata daha sağlam cihazlar alma şansınız olurdu. Caspera gelecek olursak G serisi kullanan birkaç arkadaşım var kimisi Gayet memnun kimisi aldığına pişman. Tavsiyem önerilen monster modelinden yanadır yada bütçeyi biraz zorlayıp lenovo y520 gibi gtx 1060 içeren modellerden düşünebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı