Casper Excalibur G870 açıldığı anda 90 derece üstü sıcaklık

Mirac.17

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 4070
13650HX
16 GB DDR5 RAM
1 TB M2 SSD
WİNDOWS 11 PRO
Meslek
ÖĞRENCİ
Dostlar, laptopu açtım az önce ve birden baktım 90 derece, 100 derece görüyor. Hiçbir uygulama açmamama rağmen hem de. Isınmadan önce Avast'tan bildirim geldi renderla bilgisayar erişmeye çalısıyor diye. Karantinaya ala bastım sonra ısınmaya başladı. Model Excalibur g870.

Son düzenleyen: Moderatör:
HP Omen serisini de satın aldım hatta ben aldığım zamanlar Victus modeli yoktu ben iade ettikten sonra HP Omen kasasını victusa uyarlayıp logoyu değişip model çıkardılar. Omen'in üstüne kasa kalitesi tanımam ne sağlam ne tok cihazdı Ryzen 7 4800H vardı hatta EN0004NT kodu ezberimde :)
Kuzenimde de eski serilerinden var GTX1650, dedikodusunu yapacağım artık Allah affetsin ama zamane zenginlerine hitap eden bir modeldi, şuna bak hele. Tam bir canavar ve Gtx 1650 hala satıyor o alalı 3 veya 4 yıl oluyor nereden baksan.
HP-OMEN-15-2017-4-600x373.jpg

81Z-9SpmiXL._AC_UF1000,1000_QL80_.jpg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kuzenimde de eski serilerinden var GTX1650, dedikodusunu yapacağım artık Allah affetsin ama zamane zenginlerine hitap eden bir modeldi, şuna bak hele. Tam bir canavar ve Gtx 1650 hala satıyor.
HP-OMEN-15-2017-4-600x373.jpg

81Z-9SpmiXL._AC_UF1000,1000_QL80_.jpg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu arada kasası G870'i andırmıyorsa başka bir şey demiyorum ama çok daha havalısı. Kendisi ile oyun oynama şansı buldum fanlar şuanki laptopumdan daha sesli. Malzeme kalitesi, hissiyatı çok iyiydi. Oyun oynarken fan sesinden uçak kalkıyor sanmasam daha iyi olurdu. O laptopu öyle bir zorladım ki kuzenim şaşırırdı yanımda dursa. Açtığım oyun Astronoteer'dı ama grafikleri fullemediğim sürece sıkıntı yoktu bir fulledim uçtuk.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı