Casper Excalibur G870 vs Monster Abra A5 V19.2.5

Tabii ki de Excalibur hocam ama isterseniz, Acer Nitro ve HP modellere de bakabilirsiniz. HP'lerde ekran sallanma sorunu, Acer Nitro ile de ilk çıkanlarda ısınma sorunu ve kalitesiz olduğunu söylemişlerdi, Casper da kimse tavsiye etmiyor içinize sineni alın.

İkisi de aynı şeyin laciverti. MSI, Asus, Acer, HP gibi markalara göz atın. Ben Excalibur G770 kullanıyorum. Evet memnunum işimi görüyor ama Monster de Excalibur da şans işi. Çok sorun yaşayan var çok da memnun olan var.

RAM dışında güzel bir PC bir de Amazon sitesi ne zaman geleceği belli değil uzun sürmezmi Monster 64 GB RAM 3200 MHz'e kadar çıkartabilirim veya ekstra SSD hard disk takabilirim ama bunda kısıtlı olarak yükseltilemez olarak yazıyor :(

Yükseltme yapabilirsin, sıkıntı olmaz. Amazon güvenilir site, Prime alıp sipariş edersin obür güne gelir.

Tabii ki de Excalibur hocam ama isterseniz, Acer Nitro ve HP modellere de bakabilirsiniz. HP'lerde ekran sallanma sorunu, Acer Nitro ile de ilk çıkanlarda ısınma sorunu ve kalitesiz olduğunu söylemişlerdi, Casper da kimse tavsiye etmiyor içinize sineni alın.
İnan bana kimse tavsiye etmediği için şuan takılı kaldım herkes casper daha kötü diyor aklımı karıştıran o

Geri
Yukarı