Casper Excalibur G900.1180-BF60X-B Laptoptaki 3060 LHR mi?

Merhaba, teknik yardımınız lazım mining için. Casper Excalibur G900 laptop aldım ekran kartı 3060. Laptoplarda LHR kilidi yok diye biliyorum ama emin değilim bilen var mı bu laptop LHR'li olabilir mi? Açtıktan sonra iade de almıyor Casper o yüzden emin olmak istiyorum.

Linki aşağı bırakıyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, teknik yardımınız lazım mining için. Casper Excalibur G900 laptop aldım ekran kartı 3060. Laptoplarda LHR kilidi yok diye biliyorum ama emin değilim bilen var mı bu laptop LHR'li olabilir mi? Açtıktan sonra iade de almıyor Casper o yüzden emin olmak istiyorum.

Linki aşağı bırakıyorum

Lhr değildir ama masaüstü kadar kazmaz, 39-40 mh civarı veriyor 54-55 gibi eth perfomansı bekleme

Hayır 7-8 ay oluyor alalı şuan satışta değil. T7 V20.3 modeli. Ama eminim bu cihaz da 49 verir.

Casper denemedim aldım ama gerekirse iade edicem bilmiyorum bende kararsızım şuan

7-8 ay kullanımınız da sorun yaşadınız mı? Mining yapmaya başlayacağım bende araştırma yapıyorum. Monster Tulpar T7 V25.1 48 MH veriyor.
Mining yapmayı tavsiye eder misiniz?

7-8 ay kullanımınız da sorun yaşadınız mı? Mining yapmaya başlayacağım bende araştırma yapıyorum. Monster Tulpar T7 V25.1 48 MH veriyor.
Mining yapmayı tavsiye eder misiniz?
Hiç sorun yaşamadım şükür. Hala devam ediyorum. 6 ayda bir ücretsiz monster bakım yapıyor. Tavsiye etmesine ederim ama iyi araştırmanız gerekir çünkü mining bitecek söylentileri var. Anlık ne kadar kazanacağınızı öğrenmek için whattomine sitesini gözden geçirin derim.

Linki aşağı bırakıyorum

Mining yaptınız mı bu laptobu almayı düşünüyorum kaç mhs alıyorsunuz?

Casper Excalibur g900.1180-BF60X-b kullanıyorum 50mhı geçiyor stabil TeamViewer ile uzaktan kontrolde OC kapanmayacak şekilde ayarlayınca stabil. 50mh ama ekran kartı 130W değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı