Casper Excalibur G900 yüksek CPU kullanımı

Oyun akıcıysa bir sorun teşkil etmez.
Ekran kartı RTX 2060 olunca insan iyi bir performans bekliyor, benim de biraz sinirim bozuldu çünkü internette oyun testlerine baktığımda bu işlemci ve ekran kartı çok daha yüksek değerler alıyordu.
Hocam 35 ile 45 çok düşük bir değer özellikle RTX 2060 için... Bence ekran kartı tam performans gösteremiyor bütün driverinizin güncel olduğuna emin misiniz?
Evet eminim dediğim gibi tüm sürücüleri güncelledim. Oyun sırasında GPU'yu kullanmıyor CPU ya da bir o kadar yükleniyor.

Ekran kartı RTX 2060 olunca insan iyi bir performans bekliyor, benim de biraz sinirim bozuldu çünkü internette oyun testlerine baktığımda bu işlemci ve ekran kartı çok daha yüksek değerler alıyordu.

Evet eminim dediğim gibi tüm sürücüleri güncelledim. Oyun sırasında GPU'yu kullanmıyor CPUya da bir o kadar yükleniyor.

Hocam oyun için ekran kartı optimizasyonu yapın eğer yine aynı ise oyunun ayarlarından ayarları yükseğe çekin. Daha önce de benzer konu olmuştu ekran kartı düşük ayarlarda az FPS verip yüksek ayarlarda stabil kendi performansını ideal FPS değerlerini vermişti.

Geri
Yukarı