Casper Excalibur G911.1180 alınır mı?

emirmutlu

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu bilgisayarı kullanan varsa yorum yapar mısınız? Çevremde excalibur g770 serisi kullanan iki kişi var ikisinde de şikayet duymadım performans açısından. Sadece birinde fandan tıkırtı sesi geliyordu ve bu da servise gidince çözüldü. Sanırım arasına fazla toz kaçması sonucu oluşmuş. Bu modelin donanımı aşırı iyi. Bahsettiğim model şu:

Arkadaşlar bu bilgisayarı kullanan varsa yorum yapar mısınız? Çevremde excalibur g770 serisi kullanan iki kişi var ikisinde de şikayet duymadım performans açısından. Sadece birinde fandan tıkırtı sesi geliyordu ve bu da servise gidince çözüldü. Sanırım arasına fazla toz kaçması sonucu oluşmuş. Bu modelin donanımı aşırı iyi. Bahsettiğim model şu:
Mümkünse Casper ilanlarına bile bakmamanızı öneririm. Parasını hak etmiyor. Ayrıca hiçbir bilgisayarı vaat edilen performansı veremez. Anakartları çok kalitesiz.

Soğutması kötü bir model ve daha birçok daha sorunu olan bir model.
Buna bak derim:

Soğutması kötü bir model ve daha birçok daha sorunu olan bir model.
Buna bak derim:
hocam biraz daha taşınabilir bir model bakıyorum, 17.3'' büyük bir ekran gibi geliyor.

Kalitesiz fazla ısınıyor yazılım anlamındada çöp. Tulpar T7 V20.4 17,3" Oyun Bilgisayarı | Monster Noteboo
Yeni kasa ile düzeltmiş olabilirler mi? Çünkü birçok videoda kaliteli deniyor.

hocam biraz daha taşınabilir bir model bakıyorum, 17.3'' büyük bir ekran gibi geliyor.

Yeni kasa ile düzeltmiş olabilirler mi? Çünkü birçok videoda kaliteli deniyor.
Birçok videoyu çekenlere güzel para yediriyorlar. Casper 20 senedir aynı. Aynı hataya düşmüş ve kurtulmuş biri olarak söylüyorum düzelmez.

Geri
Yukarı