Casper Excalibur G911 alınır mı?

Eray a

Femtopat
Daha fazla  
Çok ısınıyor diyorlar ama tüm laptoplar ısınıyor altına soğutucu koyacağım. Sizce alınır mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240402_223658_Hepsiburada.jpg
    Screenshot_20240402_223658_Hepsiburada.jpg
    72,9 KB · Görüntüleme: 44
Son düzenleyen: Moderatör:
Alınmaz. Daha iyi seçenekler varken hele.

Hplerin tasarımını da sevmiyorum ekranları da çok sallanıyor arkadaşlarımda var. MSI da RAM'i iyi değil Excalibur birçok özellikte daha önde ona rağmen 5000 TL daha ucuz ki 70 k veremem zaten

O paralara 4080 var. 4070 alınmaz.

Hplerin tasarımını da sevmiyorum ekranları da çok sallanıyor arkadaşlarımda var. MSI da RAM'i iyi değil Excalibur birçok özellikte daha önde ona rağmen 5000 TL daha ucuz ki 70 k veremem zaten

Ekranları sallananlar Omen'ler değil. Soğutması daha iyi, panel kalitesi daha iyi, kasa kalitesi daha iyi, yazılım desteği daha iyi. Excalibur'un nasıl birçok özelkliği daha iyi? Çöp bir cihaz alacağım derseniz öneririm Excaliburu ama.

O paralara 4080 var. 4070 alınmaz.

72 bin TL bu nasıl o paralara arasında 8 bin TL fark var dalga mı geçiyorsunuz

Bunları değerlendirebilirsiniz.

Yanına bile yaklaşma dostum Dell'in ekran kartının 30 watta takılmasımı dersin awcnin çalışmamamsı dersin her şey mevcut ve bu laptop yüzünden davalıktım laptopun anakartı problemli çıktı bilirkişi incelemesinde fabrikasyon ve bu sıkıntıyı yaşayan birçok kişi var bence Dell'e yanaşma bile.

Yanına bile yaklaşma dostum Dell'in ekran kartının 30 watta takılmasımı dersin awcnin çalışmamamsı dersin her şey mevcut ve bu laptop yüzünden davalıktım laptopun anakartı problemli çıktı bilirkişi incelemesinde fabrikasyon ve bu sıkıntıyı yaşayan birçok kişi var bence Dell'e yanaşma bile.

Hocam Dell'in kronik sorunlarını sonradan gördüm bende peki altındaki model nasıldır sizce.

Yeni konular

Geri
Yukarı