Casper Excalibur G911 arka kapak nasıl açılır?

Helimoğlu07

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
Excalibur G911 arka kapak nasıl çıkarılır bilen var mi? SSD takacağım ve kapağı kırmak istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet ilk defa olduğu için biraz zor oldu ama başardım sadece kırılır mı diye korktum ancak tahmin ettiğim gibi açıldı.

Evet bende cesaret edip açtım size bir sorum olacak işlemci modelinizi bilmiyorum ama benimki i7 11800h inanılmaz ısınıyor Core Temp ile takip ediyorum ve bazen oyunlarda 98 99 oluyor zaten işlemci Max 97'den sonra frekansı düşürdüğünden her oyunda FPS düşmesi yemekten bunaldım sizde de ısınma problemi var mı?

Evet bende cesaret edip açtım size bir sorum olacak işlemci modelinizi bilmiyorum ama benimki i7 11800h inanılmaz ısınıyor Core Temp ile takip ediyorum ve bazen oyunlarda 98 99 oluyor zaten işlemci Max 97'den sonra frekansı düşürdüğünden her oyunda FPS düşmesi yemekten bunaldım sizde de ısınma problemi var mı?
Öncelikle mesajınıza geç cevap verdiğim için özür dilerim benimki de aynı işlemci ben laptop standı kullanıyorum çok fazla ısınma olmuyor çok ısınırsa da turbo fanı kullanıyorum böylece sıcaklık hemen düşüyor ve sorunsuz bir şekilde işime devam edebiliyorum hatta bir keresinde stant kullanmadan oyun oynarken neredeyse ekran donup kalıyordu

Öncelikle mesajınıza geç cevap verdiğim için özür dilerim benimki de aynı işlemci ben laptop standı kullanıyorum çok fazla ısınma olmuyor çok ısınırsa da Turbo fanı kullanıyorum böylece sıcaklık hemen düşüyor ve sorunsuz bir şekilde işime devam edebiliyorum hatta bir keresinde stant kullanmadan oyun oynarken neredeyse ekran donup kalıyordu.

Cihazı bakım için Casper teknik servise gönderdiniz mi? Gönderdiyseniz sonucu iyi oldu mu? Benim 6 ayım doldu bugün yarın vereceğim ama Casper teknik servislerde sıkıntı var diyorlar güvenemiyorum. Bir de sizde de var mı bilmiyorum ama ekranda IPS glow oluşmaya başladı. Soğutucu kullanıyorum. Turbo fan kullanıyorum ama ne zaman oyuna girsem işlemci çok ısındığı için frekansı düşürüyor oda oyunda FPS düşmesi yememe neden oluyor ne yapacağım bilmiyorum. En son çare sıvı metal termal macun gibi duruyor bu laptopa.

Yeni konular

Geri
Yukarı