Elektronik Casper Excalibur i5-12450H 32GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 8GB RTX4060 27.999 TL

Bu yorum nedir arkadaş ? Sonra forumdan tiksiniyorum gerçekten. Ben modeli alıp incelemek için günlerimi vereyim, oda orada bunu yazsın. Ne güzel Dünya ? Gerçi yorumu atanı geçtim paylaşanda hatalı.
Yuh.png

Fırsatım olsa zaten adam akıllı forumda 1 tane G870 incelemesi var onu da silerdim. Şikayetvar yorumlarını paylaşıp önermemeyi anladım da ben inceleme konusu atıyorum onun üstüne şu Monster ve Casper konusunu atılması daha manipülatör olunamazdı.

Son düzenleme:
Fiyat ne kadar uygun olsa da tercih etmezdim ben.
Burada markaya bakıp önerme yapma lüksünüz yok, 27K'ya 4050 mobile zor alınıyor. Hazır sistem alsa 4070 alacak bu paralara laptop 7-10K fiyat koyuyor neredeyse sistemlere resmen ve laptop almak zorunda olanlara bu bile yeterince acı verici. İleride 27K fiyat görür müyüz ? Bilmiyorum ama 4060 45W MSI thin bile daha pahalı. Bu fiyatlara Casper ve Monster harici bir firma inmez kesinlikle, ucuz olmasının sebebi kalite etkisi de vardır illaki ama ciddiyim 27K paraya 3050 Acer Aspire alanlar vardır şu an. 🫢

Son düzenleme:
Burada markaya bakıp önerme yapma lüksünüz yok, 27K'ya 4050 mobile zor alınıyor.
Kişi alabilir ama ben önermem, içim rahat etmez. Birisine önerdiğim cihazın uzun süre gideceginden emin değilsem oneresim gelmez benim, bu daha çok benimle alakalı tabii.

Bence ucuza gelmiyor i5'te iyidir ama i7var bende Monster daha iyi ayrıca kırık gelmesse kargoda iyidir 4060 27k pek bence iyi iş değil yani ayrıca 32 GB fiyat olarak iyi ama ben güvenemme her türlü.

Kişi alabilir ama ben önermem, içim rahat etmez. Birisine önerdiğini cihazın uzun süre gideceginden emin değilsem oneresim gelmez benim, bu daha çok benimle alakalı tabii.
Ben kullanalı 1 yıl falan oluyor o yüzden rahatım.👍

Bence ucuza gelmiyor i5'te iyidir ama i7var bende Monster daha iyi ayrıca kırık gelmesse kargoda iyidir 4060 27k pek bence iyi iş değil yani ayrıca 32 GB fiyat olarak iyi ama ben güvenemme her türlü.
Hayatımda kendi içinde daha çok çelişen bir yorum görmedim.

Geri
Yukarı