Casper Excalibur M.E238FHD-G 23.8" 200Hz 1ms monitör için DisplayPort kablosu önerisi

dasinzi

Centipat
Daha fazla  
Casper Excalibur M.E238FHD-G 23.8" 200Hz 1ms 300nıt (HDMI+DisplayPort) Curved FreeSync + G-Sync FHD monitör bu monitörü yeni aldım ve içinden DisplayPort kablosu çıkmadı, önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Casper Excalibur m. E238FHD-G 23.8" 200Hz 1ms 300nıt (HDMI+DisplayPort) Curved FreeSync + G-Sync FHD monitör bu monitörü yeni aldım ve içinden DisplayPort kablosu çıkmadı, önerilerinizi bekliyorum.

HDMI kısmındanda 200 Hz alabiliyor. Ve icinden HDMI kablosu cıkıyor.

Dosya Ekleri

• 2023-12-13 (3).png
    2023-12-13 (3).png
    81 KB · Görüntüleme: 19
Casper Excalibur m. E238FHD-G 23.8" 200Hz 1ms 300nıt (HDMI+DisplayPort) Curved FreeSync + G-Sync FHD monitör bu monitörü yeni aldım ve içinden DisplayPort kablosu çıkmadı, önerilerinizi bekliyorum.

Monitörü iade et edebiliyorsan kötü bir monitör parasını hak etmiyor zaten Casper kalitelide değil.

Niye bence o kadar da kötü bir monitör değil.

Sanırım sende de bu monitörden var monitörün hoparlörünün kullanabiliyor musun?

Monitör kötü bir sürü kronik sorunu var o fiyata sorunsuz güzel monitör alabilirsiniz Excalibur olan hiçbir şey alınmaz malzeme olarak da kaliteli değiller yolun başındayken iade edin daha iyisini önerelim bütçe verin.

Monitör kötü bir sürü kronik sorunu var o fiyata sorunsuz güzel monitör alabilirsiniz Excalibur olan hiçbir şey alınmaz malzeme olarak da kaliteli değiller yolun başındayken iade edin daha iyisini önerelim bütçe verin.

Şu an iade edebilecek bir durumda değilim bununla idare etmek zorundayım ileride zaten daha iyisini alacagım bunu 2. monitör yapmayı planlıyorum.

Evet.(ve ayrıca ölü pixel falanda yok)

Ben hoparlörü kullanamadım nasıl kullanacagımı anlatabilir misin?

Geri
Yukarı