YouTube geçmişinde bilinmeyen videolar var ve güvenli olmayan Wi-Fi ağı uyarısı

harella

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, şu an 2 sorun ile karşı karşıyayım. Bunlardan birini çözmüştüm ama yine başıma geldi. Şimdi ben VPN açmıştım ve kapatınca güvenli olmayan Wi-Fi ağı algılandı diye uyarı verdi VPN. Ikincisi ise YouTube izleme geçmişimde izlemediğim videolar var, bunların olma sebebi virüs mü? Daha öncesinde telefonuma trojan bulaşmıştı ve hard format atmıştım, bununla bir bağlantısı var midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, şu an 2 sorun ile karşı karşıyayım. Bunlardan birini çözmüştüm ama yine başıma geldi. Şimdi ben VPN açmıştım ve kapatınca güvenli olmayan Wi-Fi ağı algılandı diye uyarı verdi VPN. Ikincisi ise YouTube izleme geçmişimde izlemediğim videolar var, bunların olma sebebi virüs mü? Daha öncesinde telefonuma trojan bulaşmıştı ve hard format atmıştım, bununla bir bağlantısı var midir?

Format atmak yerine Google hesabınızın şifresini değiştirseydiniz keşke. Hesabınız çalınmış olabilir (hesabınıza başka birileri girebiliyor olabilir) şifreleri değiştirin ve Google hesabınızdan tüm cihazlardan çıkış yapın.

VPN ağını zararlı görmüş olabilir. Hesabınızda izlemediğiniz videolar varsa eğer hesap şifrenizi değiştirin email üzerinden iki faktörlü doğrulamayı açın. Attığınız hard reset ile ilgili olduğunu sanmam.

VPN ağını zararlı görmüş olabilir. Hesabınızda izlemediğiniz videolar varsa eğer hesap şifrenizi değiştirin email üzerinden iki faktörlü doğrulamayı açın. Attığınız hard reset ile ilgili olduğunu sanmam.

Trojan belirli bir siteye bulaşıyor diye biliyorum yani sistem ile alakası yok. google hesabından tüm cihazlardan çıkış yapsın dediğim gibi düzelecektir.

Hocam bundan önce bulaşmıştı trojan antivirüsle sildim garanti olwun diye hard format aatım ve 2 şey yaşadıminstagram takipcim artmış ve üstelik video izlerken durdurmak icin tıklarız ya öyle oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı