Casper Excalibur vs Acer Nitro 5

1050 yeni oyunlar için yetersiz.

Casper'i kesinlikle önermiyorum bana göre sıkıntı çıkartan bir cihaz, ASUS modellerine ya da Lenovo modellerine bir göz atmanı tavsiye ederim.
Casper pişmanlıktır.
Evet
Kullanmadığı cihaz hakkında bilgece davranan iki yiğidimiz var korkmayın!! forum sizin gibilerle dolu.
Başlıkta Casper'ı görüp konuya kusmak için yarışıyorlar adeta.
Tebrik ediyorum sizleri.
Casper'ı kötülemek 10 yıl önceden gelen bir gelenek.
Hala devam ettirmekte ısrarcılar.

RX 560X, GTX 1050 Ti'a yakın bir GPU ikisi arasında
RX 560X tercih edilir ancak Acer'in Intel versiyonlarında kronik sorunlar vardı.
Bu yüzden Acer'in bu modelini iyi araştırınız.
Acer alınabilir bir modeldir. Casper ise düşmanıma bile tavsiye etmem.
Casper asla önermem dostum. Eğer bunları almakta net değilsen sadece düşünüyorsan Monster bilgisayarları öneririm.
Sizi eklemeyi unutmuşum. 😉

Son düzenleme:
Evet
Kullanmadığı cihaz hakkında bilgece davranan iki yiğidimiz var korkmayın! Forum sizin gibilerle dolu.
Tebrik ediyorum sizleri.

RX 560X, GTX 1050 Ti'a yakın bir GPU ikisi arasında.
RX 560X tercih edilir ancak Acer'in Intel versiyonlarında kronik sorunlar vardı.

Birincisi üslubunu düzelt karşında asker arkadaşın yok.
Ikincisi Casper kullanıp servisten çıkamamış biri olarak yazdım o yorumu.
Bilgisayarımı servise gönderip 2 hafta bekledikten sonra elime kasası çizik klavye bağlantısı yapılmamış eksik vidalarla teslim aldım.
Bunun üzerine ürünün sıfırı ile değiştirilmesi talebinde bulundum.
Red edildi.
Şaşırmadım tüketici hakem heyeti ile yaklaşık 6 ay daha uğraştıktan sonra ürünün para iadesini aldık.
Bu süre zarfında okul vs işlerim aksadı siz bayağı bilgisiniz ama doğru Casper bayağı iyi.

Bilgisayarımı servise gönderip 2 hafta bekledikten sonra elime kasası çizik klavye bağlantısı yapılmamış eksik vidalarla teslim aldım.
Red edildi.
Şaşırmadım tüketici hakem heyeti ile yaklaşık 6 ay daha uğraştıktan sonra ürünün para iadesini aldık.
Bu süre zarfında okul vs işlerim aksadı siz bayağı bilgisiniz ama doğru Casper bayağı iyi.

Hocam her servis iyi mi? Monster gibi teknik servisi iyi mi sanıyorsun. Her bir teknik servisini kusuru vardı.

Red edildi.

Tabi tabii mesele üslûp.
Servis ile yaşadığınız sorunu tüm cihazlara atıf edemezsiniz her firmadan şikayetçiler özellikle Acer servisin ile yaşadıklarını anlatanların haddi hesabı yok siz görmemiş olabilirsiniz.
Cihazıda kaç yıl önce aldığınız hakkında en ufak fikrim yok.
Her firmanın servisi uğraştırır sizde firmayla uğraşırsınız ve davayı kazanan bir taraf olur.
Sizde kazanan taraf olmuşsunuz ne mutlu
Yabancı markalardan olsaydı hiçbir ücret alamayabilirdiniz.

Evet
Kullanmadığı cihaz hakkında bilgece davranan iki yiğidimiz var korkmayın!! forum sizin gibilerle dolu.
Tebrik ediyorum sizleri.

RX 560X, GTX 1050 Ti'a yakın bir GPU ikisi arasında

Sizi eklemeyi unutmuşum. 😉
Ben casperi hem telefon olarak,hemde mobil cihaz olarak kullandım ve memnun olmadığımı belirttim.Arkadaşın alıp almaması kendi kararı keşke bilip bilmeden sallamasaydınız.

Ben Casper'i hem telefon olarak, hem de mobil cihaz olarak kullandım ve memnun olmadığımı belirttim. Arkadaşın alıp almaması kendi kararı keşke bilip bilmeden sallamasaydınız.

G770 kastettiğim cihaz Casper telefonlarını savunan yok bedava verseler kullanmam, ancak yıllar önce aldığınız bir cihaz için kullanmadığınız bir model hakkında yorum yapmamalısınız zira konuyu açıp bizden tavsiye bekleyen kullanıcılar iki modeli karşılaştırmamızı istemiş ne Casper telefonları ne de yıllar önceki cihazların bir önemi
Yok ayrıca Excalibur'u tasarlayan şirket
Quanta Computer Inc https://www.quantatw.com/quanta/english/Şirket dünya genelinde 23. Sırada
Bırakın konuyu G770 Excalibur ve Acer Nitro kullanıcıları cevaplasın.

Aynı Acer nitroyu kullanıyorum. Isınma sorunu yok, 80 dereceyi görmedim bile. 8gb ram günümüz için yetersiz, yükseltme yapmak gerekiyor. Acer nitroda dahili ekran kartı 2gb ram kendine ayırıyor, 6gb ram kalıyor. Bütçe 6200 liraysa bu fiyata gtx1650li modeller var, onlara bakabilirsin. İlla bu ikisinden biriyse nitro daha iyi.
Aynı fiyata çok daha iyi performansı var.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı