Casper Excalibur vs Monster Tulpar

Beyter

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar arkadaşım Gaming laptop alacak. Bütçesi 9000TL civarı. Aklında 2 tane laptop var direkt atayım özelliklerine göre siz karar verin; (Tulpar'ı alırken +256 GB daha SSD ekleyerek alacak dolayısıyla fiyatları ikisinin de 9400TL'ye denk geliyor. )

https://www.gittigidiyor.com/dizustu-laptop-notebook-bilgisayar/casper-excalibur-g9009750-be60x_spp_551450?id=456181062

Arkadaşım ceza yemiş konuya ek bir şey yazamıyor onun yerine ben yazıyorum;

''İnternetten oyun benchmarklarına bakıyordum da Excalibur'da pubg gibi bir oyunda ultrada 55-60fps alırken, tulpar t7 v19.3 pubg'de ultrada 90-110 fps alıyor bunun sebebi nedir? Halbuki excalibur'da rtx2060 tulpar'da gtx1660ti varken?'

Excalibur benchmark:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
dakika 4.15'ten itibaren bakabilirsiniz

Tulpar T7 V19.3 benchmark:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
9.46 civarı bakabilirsiniz''

Arkadaşım ceza yemiş konuya ek bir şey yazamıyor onun yerine ben yazıyorum;

''İnternetten oyun benchmarklarına bakıyordum da Excalibur'da pubg gibi bir oyunda ultrada 55-60fps alırken, tulpar t7 v19.3 pubg'de ultrada 90-110 fps alıyor bunun sebebi nedir? Halbuki excalibur'da rtx2060 tulpar'da gtx1660ti varken?'

Excalibur benchmark:
dakika 4.15'ten itibaren bakabilirsiniz

Tulpar T7 V19.3 benchmark:
9.46 civarı bakabilirsiniz''
Gerçekten neden böyle bir FPS farkı var birinde RTX2060 diğerinde GTX1660Ti varken?

Öyle yorumlar yazıyorsunuz ki sanki Monster firması foruma bot atıyor. Herhangi bir markayla ilgili 'Alınmaz, çöp, beş para etmez' gibi lafları nasıl bu kadar rahat söylüyorsunuz? Deneyimli biri seçim yapmana yardımcı olana kadar alışveriş yapma derim.

Öyle yorumlar yazıyorsunuz ki sanki Monster firması foruma bot atıyor. Herhangi bir markayla ilgili 'Alınmaz, çöp, beş para etmez' gibi lafları nasıl bu kadar rahat söylüyorsunuz? Deneyimli biri seçim yapmana yardımcı olana kadar alışveriş yapma derim.
İşin ilginç tarafı Monsterla ilgili herhangi bir şeyin altında patır kütür birsürü hesap aman şöyle güzel yaman böyle güzel, güzellemelere başlıyor ve çok hızlı başlıyorlar BOT ADAMLAR gibiler. bu yakışmıyor ne bu siteye ne monster a RECEP DUY BUNU!!! temizle şu hesapları insanların algılarını manipüle etöeye kimsenin hakkı yok kardeşim.
İşin ilginç tarafı Monsterla ilgili herhangi bir şeyin altında patır kütür birsürü hesap aman şöyle güzel yaman böyle güzel, güzellemelere başlıyor ve çok hızlı başlıyorlar BOT ADAMLAR gibiler. bu yakışmıyor ne bu siteye ne monster a RECEP DUY BUNU!!! temizle şu hesapları insanların algılarını manipüle etöeye kimsenin hakkı yok kardeşim.
kullanan biriyim uzun yıllardır CASPER ALINIR arkadaşlar burda çöp yazmışlar ne çöpü allaseniz. şurası kötü şu özelliği kötü seervisi kötü vsvs. söyleyebilirsin neresi kötüyse de çöp hiç olmuyor yani saçma

Konuya neden hiç düzgün yorum yapılmamış? Arkadaşım parçalar aynıysa bile Casper'da soğutmadan dolayı FPS düşüklüğü vardır ve ayarlar farklıdır. Casper'in malzeme kalitesi, İşçiliği ve Kasası leş. 90 derece'de kırmızı ışıklarla donatılmasından bahsetmiyorum bile. Casper alınmaz.

Geri
Yukarı