Casper Excalibur G900 vs Monster Tulpar T7 v19.3

mhmtzdmr07

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler. Size aşağıdaki iki ürünü karşılaştırıp hangisi daha mantıklı? Fikrinizi almak istiyorum.
1. Si Casper Excalibur G900. Gitti gidiyorada sepette 150 TL indirimle 9250 TL'ye geliyor
2. Si Monster Tulpar T7 v19.3 bu da 8999 TL.
Aralarındaki belirgin farklara gelince
Excalibur G900 15.6 inç Tulpar 17.3 inç
Excalibur G900 RTX 2060, Tulpar GTX 1660 Ti ve Tulpar'daki klavye mekanik. Son olarak excaliburd 500 GB SSD disk var Tulpar'da 256 GB SSD disk var. Her ne kadar özelliklerde Excalibur bir tık önde olsa da Monster daha çok güven veriyor. Yorumlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben olsam kesinlikle Tulpar'ı alırdım. En büyük sebebide ekran büyüklüğü. Ayrıca Hz olarakta sanırım daha iyi. Oyun için laptop alırken araştırılacak en önemli şey bence sıcaklık değerleri. Laptop 1 saatin üstünde oyun oynarken, thermal throttling'e girecek kadar ya da yaklaşacak kadar ısınıyor mu?

Ben olsam kesinlikle Tulpar'ı alırdım. En büyük sebebide ekran büyüklüğü. Ayrıca Hz olarakta sanırım daha iyi. Oyun için laptop alırken araştırılacak en önemli şey bence sıcaklık değerleri. Laptop 1 saatin üstünde oyun oynarken, thermal throttling'e girecek kadar ya da yaklaşacak kadar ısınıyor mu?
ikisi de 144 hz hocam
Tulpar'ı tercih etmelisin. Casper'ın oldu bitti malzeme kalitesine güvenemiyorum.
ben de daha önce casper kullanmadım ama hiç iyi yorumlar yok internette

ikisi de 144 hz hocam

ben de daha önce casper kullanmadım ama hiç iyi yorumlar yok internette
Casper 28 yıldır pc üretiyo teknoloji de çok hızlı değişiyor haliyle eski teknoloji kalan ürünlerin üzerinde casper yazdığı için çöp diyorlar excalibur 3 yıllık bir seri bir sürü incelemesi var internette al ya da alma diyemem incelemeleri izle bence.
Monster forumlara insan kılığında botlar koymuş çok güvenme bence

Casper 28 yıldır pc üretiyo teknoloji de çok hızlı değişiyor haliyle eski teknoloji kalan ürünlerin üzerinde casper yazdığı için çöp diyorlar excalibur 3 yıllık bir seri bir sürü incelemesi var internette al ya da alma diyemem incelemeleri izle bence.
Monster forumlara insan kılığında botlar koymuş çok güvenme bence
Hocam kaç tane casper kullandın i7 4712mq işlemcili bir cihaz ne kadar eski olabilir.Bence sen hiç casper kullanmadan yorum yazıyorsun.
Ayrıca monster al diyen yok.

Son düzenleme:
Güzel kardeşim ben casper ile olan tecrübemi yazdım. Sogutma sisteminin nasıl olduğunu hatta isteyen olursa foto koyabilirim dedim. Alın veya almayın demedim. Monster konusunda tecrübem olmadığı için tavsiyede bulunmadım. i7 4710mq işlemcili cihaz ne kadar eski olabilir? Eğer kullandıysan sende memnun olduğun casper modelini yazarsın arkadaşlar ona göre değerlendirme yapar. Senide yanlış anladıysam özür dilerim.

Arkadaşlar casper g900 gitti gidiyorda indirimle 8500 TLye düştü. Peşin fiyatına 9 taksit seçeneği de cezbediyor gerçekten ve rtx 2060 ekranlı laptoplar 10000 tlden aşağı yok. Gerçekten kararsız kaldım ne yapmam gerektiğini

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı