Casper Excalibur vs Monster Tulpar

İşin ilginç tarafı Monsterla ilgili herhangi bir şeyin altında patır kütür birsürü hesap aman şöyle güzel yaman böyle güzel, güzellemelere başlıyor ve çok hızlı başlıyorlar BOT ADAMLAR gibiler. bu yakışmıyor ne bu siteye ne monster a RECEP DUY BUNU!!! temizle şu hesapları insanların algılarını manipüle etöeye kimsenin hakkı yok kardeşim.

kullanan biriyim uzun yıllardır CASPER ALINIR arkadaşlar burda çöp yazmışlar ne çöpü allaseniz. şurası kötü şu özelliği kötü seervisi kötü vsvs. söyleyebilirsin neresi kötüyse de çöp hiç olmuyor yani saçma
Çöp. İşçiliği ve malzeme kalitesi beş para etmez kardeşim. Ağlamanın lüzumu yok. Herkes bilir Casper markasının çöp olduğunu.

Konuya neden hiç düzgün yorum yapılmamış? Arkadaşım parçalar aynıysa bile Casper'da soğutmadan dolayı FPS düşüklüğü vardır ve ayarlar farklıdır. Casper'in malzeme kalitesi, İşçiliği ve Kasası leş. 90 derece'de kırmızı ışıklarla donatılmasından bahsetmiyorum bile. Casper alınmaz.
Leş... Düzgün yorumun güzelliğine bak.

"90 DeReCeYi GeÇinCe ıŞıQlı MıŞıQlı oLuYoRmUş MoRuQ"

Teknosada gördüm, kasası baya baya plastikti. Zaten Casper ısınma konusunda bir numaradır.

Casper i7 4712mq işlecili bir model turbo kapatmadan kullanmak imkansız macun yenilesende zorladığın zaman tak diye kapanma yapıyordu.Ekrankartı çipsetide yanmıştı.Fan yetersiz sogutmaya baktım resmen teneke koymuşlar.

İşin ilginç tarafı Monsterla ilgili herhangi bir şeyin altında patır kütür birsürü hesap aman şöyle güzel yaman böyle güzel, güzellemelere başlıyor ve çok hızlı başlıyorlar BOT ADAMLAR gibiler. bu yakışmıyor ne bu siteye ne monster a RECEP DUY BUNU!!! temizle şu hesapları insanların algılarını manipüle etöeye kimsenin hakkı yok kardeşim.

kullanan biriyim uzun yıllardır CASPER ALINIR arkadaşlar burda çöp yazmışlar ne çöpü allaseniz. şurası kötü şu özelliği kötü seervisi kötü vsvs. söyleyebilirsin neresi kötüyse de çöp hiç olmuyor yani saçma
Hayatımda Casper markası kadar kötü bir marka görmedim. Şuan a kadar 2 adet Casper ürünü kullandım bunlardan birisi Masaüstü bilgisayar diğeri ise Casper tabletti. Bilgisayarı aldıktan 2 sene sonra normal bir şekilde kullanmama rağmen durduk yere anakart'ı yandı sonra garantiye yolladık. kullanıcı hatası diyip geri yolladılar... bizde gidip internetten 300 tl lik bir anakart aldık ve eskisiyle değiştirdik. sonradan aradan 3 yıl geçince bilgisayarı değiştirdim. Tablette ise aldıktan 1 sene sonra birşey oldu ve ekranı vs. gelmiyordu. Bende garantiye götürdüm ve 3 gün garantide bekledikten sonra onarıp almam için beni çağırdılar. Tableti almaya gittiğimde sanırım camını değiştirmişlerdi veya tabletin önünden açtıkları için kötü kapatmışlardı. O yüzden ele farklı geliyordu hissi. Sonradan aradan 5-6 ay geçti ve tabletin ses açma kapama tuşları ve güç tuşu çalışmamaya başladı. Sonradan bıktım artık ve çöp e attım... CASPER KULLANMAYIN,KULLANDIRTMAYIN.

Artı casperin çöp hali bile para etmiyor. Ne arayan nede soran var.
Bakın burada kafadan mal kötüleyen varsa bilmem isteyene casperin içini açıp fotoyu koyarım. Resmen sogutucu diye konulan şey tenekeden ibaret.

Son düzenleme:
Çöp. İşçiliği ve malzeme kalitesi beş para etmez kardeşim. Ağlamanın lüzumu yok. Herkes bilir Casper markasının çöp olduğunu.
kankacığım ağlamıyorum ya ağlayacak bir şey yok zamanında çöp ürün çıkarmıştır çıkarmamıştır çöp olanı denk gelmiştir size onu bilemem ben ama excalibura yüklenmeniz bu kadar saçma bence.
Artı casperin çöp hali bile para etmiyor. Ne arayan nede soran var.
Bakın burada kafadan mal kötüleyen varsa bilmem isteyene casperin içini açıp fotoyu koyarım. Resmen sogutucu diye konulan şey tenekeden ibaret.
Neyin ikinci eli para ediyor ??? MSI değilse yada premium ürün segmentinde değilse ???

kankacığım ağlamıyorum ya ağlayacak bir şey yok zamanında çöp ürün çıkarmıştır çıkarmamıştır çöp olanı denk gelmiştir size onu bilemem ben ama excalibura yüklenmeniz bu kadar saçma bence.

Neyin ikinci eli para ediyor ??? MSI değilse yada premium ürün segmentinde değilse ???
Ben casper ile olan tecrübemi yazıyorum. Alın almayın demiyorum. İsteyen koşarak gidip alabilir.
Neyin 2.eli satılıyor polemiğine girmiyorum. Ben elimdeki üründen bahsediyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı