Casper F600 M2 Slotu Var Mı?

yekape

Hectopat
Casper F-600 7200-8145T model laptobuma SSD takmak istiyorum ama aldığım SSD modeli 480 GB JAMES DONKEY JD480 2.5" 560-440 MB/s SSD Disk
Bu model SSD'nin harddisk kısmına uyum sağladığını başka bir yere takamadığımı gördüm laptopu açınca. Acaba resimde gözüken kısım M2 slotu mu ben yanlış SSD mı aldım. Bu kısma olan SSD var mı? Cevap verirseniz çok sevinirim, özellikle yarın cumartesi olduğu için bugün içerisinde cevap verirseniz geri iade edebilirim.

@Recep Baltaş lütfen cevap verir misiniz?

IMG_20190517_184609.jpgIMG_20190517_184615.jpg

DVD yerini söküp SSD takamıyor musun? Ayrıca isterse doğru giriş olsun yine de o SSD'yi iade edin.
James Donkey SSD Ürünleri, ''Samsung, Intel, Hynix, Micron, Silicon Motion, Phison, Spectek (By Micron)'' markalarından oluşan 1. Kalite çip üreticileriyle partnerlik yapmakta ve sadece bu çipsetleri kullanmaktadır. Ve 3D NAND olduğu sürece güveniyorum.

Eğer M2 slotunuz varsa ve PCI-e hattını kullanıyorsa, SAMSUNG 970 EVO PLUS SSD’lere bakabilirsiniz. Aldığınız SSD SATA 2,5inch SSD. Yani evet HDD’nizin yerine koyabilirsiniz sadece ya da aparatla DVD sürücünüzün yerine koyabilirsiniz.

James Donkey SSD Ürünleri, ''Samsung, Intel, Hynix, Micron, Silicon Motion, Phison, Spectek (By Micron)'' markalarından oluşan 1. Kalite çip üreticileriyle partnerlik yapmakta ve sadece bu çipsetleri kullanmaktadır. Ve 3D NAND olduğu sürece güveniyorum.
Kaynağını atar mısın? Okumak istiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı