Casper F650 Intel Core i5 8250U alınır mı?

yafes34

Hectopat
Merhaba ikinci el satış mağazasından Casper'in şu özelliklerdeki laptopu gördüm. Sizce alınır mı? Teşekkürler.

Casper F650 Intel Core i5 8250U

İşlemci: Intel i5 8250U(8.nesil)

İşlemci çekirdek sayısı: 4.

RAM: 8 GB DDR4.

Ekran kartı: GT(940Mx) 2 GB.

Hafıza: 1TB HDD.

Ekran boyutu 15.6 inch.

SSD: Yok.

Son düzenleme:
Sakın almayın! Bende aynı ürün var, boşta bile aşırı ısınıyor fan sesi aşırı fazla tüm oyunlarda 30 FPS alıyorum Windows bile kaldırmıyor Linux bile kuramıyorum. İlk alındığında güzeldi hiç zorlamadık bile bilgisayarı bir anda bu problemler doğdu.
Fiyat başlıkta belirtmiştim ama silinmiş fiyatı 3300tl evet laptop arıyorum

Sıfırını 3500 TL'ye almıştık.

Şu an o fiyat
Sakın almayın! Bende aynı ürün var, boşta bile aşırı ısınıyor fan sesi aşırı fazla tüm oyunlarda 30 FPS alıyorum Windows bile kaldırmıyor Linux bile kuramıyorum. İlk alındığında güzeldi hiç zorlamadık bile bilgisayarı bir anda bu problemler doğdu.

Sıfırını 3500 TL'ye almıştık.
Ne zaman almıştınız acaba o fiyata şimdi bu özelliklerde bulabilir miyim :)

Şu an o fiyat

Ne zaman almıştınız acaba o fiyata şimdi bu özelliklerde bulabilir miyim :)

2018 Aralık ayında satın almıştık. O fiyata güzel bir APU sistem dizersiniz toplama.

Ek olarak Casper Nirvana F650 sorunları için açtığım konular:

İşlemci "u" serisi yani Ultra Low bu da düşük güç kullanıyor demek düşük güç kullanınca da düşük performans alabilirsin. Özellikle işlemciye yük bindiren oyunlarda işlemci ısınıp oyun zevkini yok edebilir. Ama oyun oynamak amacı ile değil de başka bir amaçla alıyorsan alınabilir diye düşünüyorum ancak test etmen yararına olur ikinci el elektronik eşya alırken.

Geri
Yukarı