Casper G770.1030 nasıldır?

Henerao

Femtopat
Casper G770.1030-8UH0X modelini almayı düşünüyorum sizce nasıldır?

Oyun vs oynayacağım fakat ağırlık olarak çizim programları için düşünüyorum. Artılarını ve eksilerini söyler misiniz?
Monster düşünüyordum ama malum derslerde başlayınca daha stokta bile olmayan ürünü beklemeyi gözüm kestirmiyor. Ya da aynı fiyat segmentinde veya daha altı önerebileceğiniz laptop varsa önerilerinize de açığım.

1 ay geçmeden hoparlör, touchpad, klavyenin bir kısmı vs. bozulabilir çok kalitesiz bir firma.
2 aya yakındır Excalibur G770 kullanıyorum, herhangi bir sıkıntısı yok. Kullandığım model İ5-9300H versiyonlu olan model, soğutması güzel, sadece numerik tuş takımının orada ram olduğu için o kısım ısınabiliyor oyun oynarken.

2 Aya yakındır Excalibur G770 kullanıyorum, herhangi bir sıkıntısı yok. Kullandığım model i5-9300H versiyonlu olan model, soğutması güzel, sadece numerik tuş takımının orada RAM olduğu için o kısım ısınabiliyor oyun oynarken.

Tuş takımını ısınması oyun oynarken çok bir etki edeceğini sanmıyorum. Tek sorun o ise alınabilir peki oyunlarda ki FPS değerleri nedir ?

bu elektronik işi biraz şans işi de olabiliyor siz kullanırken mi bir sıkıntı çıktı yoksa arkadaşınız vs. den mi biliyorsunuz?
2 arkadaşım. İlki daha aldığı ilk gün klavye bozuldu yenisini istedi 'tamir edip' geri gönderdiler 2 günde yine bozuldu. Bir şekilde iade etti 1-2 ayda. Diğeri 2 ayda ekran kartı BOZULDU onu da 'tamir' ettiler. Tahmin edebileceğiniz üzere yine bozuldu. O da 1-2 ayda iade etti kargo, süreçler vs.
Birde forumu takip ediyorsanız sorun yaşayan insanların konularına bakabilirsiniz.
Casper Excalibur G850 %90'dan sonra batarya dolmuyor - Technopat Sosyal
Bir konu daha açıldı daha yeni. Farklı bir model ancak anlamışsınızdır.

Şu an çok bir oyun yüklü değil, internette test edenler bulunmakta bakmanızı tavsiye ederim. Kamera kalitesi pek iyi değil, tek elle laptop kapağını açmak zor.

Aldığınız bir telefonda da 2 yıl sonra batarya kapasitesi ilk aldığınız gün olduğu gibi yüksek olmaz ancak telefonunuzun yine %100'e kadar dolduğunu görürsünüz, o konuda ki arkadaşın Windows'ta görünen batarya doluluk oranı %100 yazsa o konu olmayacaktı belki de.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı