Casper G770 alınır mı?

Beyler Casper g 770.
i5 11400h 16 GB RAM RTX3050 60Hz ekran 500SSD az önce Hepsiburada'dan sipariş geçtim de indirimdeydi 8.8k ya aldım oyun ve üniversite de program kullanmak için aldım ağırlıkli ders için kullanacsm alıp sorun yaşayan var mı iptal ederim uzun vadeli dayanmasi önemli Samsung laptopum var 8senelik GTA 5 oynatıyormin ayarlards bunun gibi uzun vadeli dayanır mı batarya oyun harici ne kadar dayanır sizce.

Geçmiş olsun. İade et.

İptal ettim bayağı bir kişi ısınma sorununu var dedi.
Özellik olarak hiçbir. Sıkıntı yaşamazsın ama Excalibur'un kasaları aşırı kötü ve çok ısınıyor bulabilirseniz farklı kasa laptop modellerine bakmanızı öneririm.
İptal ettim zaten önerin varmı laptop 8.5 bin civarı
Herkese teşekkür ederim iptal ettim öneriniz varsa link atar mısınız bir de ağırlıklı üniversite de kullanacağım ders için programlar falan için üniversite bitince illlaki oyun için de kulllanmaya devam edeceğim.

i5 11400H, 16 GB RAM, RTX 3050 60 Hz ekran 500 SSD. Az önce Hepsiburada'dan sipariş geçtim de indirimdeydi 8.8 bine aldım oyun ve üniversite de program kullanmak için aldım ağırlıkli ders için kullanacağım. Alıp sorun yaşayan var mı? İptal ederim uzun vadeli dayanmasi önemli Samsung laptopum var 8 senelik GTA 5 oynatıyor minimum ayarlarda. Bunun gibi uzun vadeli dayanır mı batarya oyun harici ne kadar dayanır sizce?
Kendi topuğuna sıkmışsın. Geçmiş olsun. Yol yakınken iade et. MSI falan al.

i5 11400H, 16 GB RAM, RTX 3050 60 Hz ekran 500 SSD. Az önce Hepsiburada'dan sipariş geçtim de indirimdeydi 8.8 bine aldım oyun ve üniversite de program kullanmak için aldım ağırlıkli ders için kullanacağım. Alıp sorun yaşayan var mı? İptal ederim uzun vadeli dayanmasi önemli Samsung laptopum var 8 senelik GTA 5 oynatıyor minimum ayarlarda. Bunun gibi uzun vadeli dayanır mı batarya oyun harici ne kadar dayanır sizce?

Kendi topuğuna sıkmışsın. Geçmiş olsun. Yol yakınken iade et. MSI falan al.
İptal ettim siparişi
"İşlemci üzerinde sucuk mu yoksa biftek mi daha hızlı pişer? " temasıyla video bekliyoruz.
İptal ettim

Yeni konular

Geri
Yukarı