Casper G770 gerektiği gibi çalışmıyor

EmirGunduz

Hectopat
Yakın zamanda Casper G770 aldım. Oyunlarda olması gerektiği gibi bir performans alamıyorum. Güç tasarrufu modunda olabileceğini veya harici ekran kartı yerine birincil ekran kartını kullandığı için olabileceğini düşünüyorum, yardım ederseniz sevinirim.

Yakın zamanda Casper G770 aldım. Oyunlarda olması gerektiği gibi bir performans alamıyorum. Güç tasarrufu modunda olabileceğini veya harici ekran kartı yerine birincil ekran kartını kullandığı için olabileceğini düşünüyorum, yardım ederseniz sevinirim.
Nvidia denetim masasından görev çubugunda çıkan sembolü aktif edebilirsin. Bunu yaptın mı? Orda harici ekran kartında çalışıp çalışmadığını görürsün oyunun.

Hangi model? Link atabilir misiniz?

Nvidia denetim masasından görev çubugunda çıkan sembolü aktif edebilirsin. Bunu yaptın mı? Orda harici ekran kartında çalışıp çalışmadığını görürsün oyunun.
Yapmadım, yapayım.
Hangi model? Link atabilir misiniz?
Aslında ilk defa Nvidia kullanıyorum ve nasıl yapılıcağını bilmiyorum :D.

Yapmadım, yapayım.

Aslında ilk defa Nvidia kullanıyorum ve nasıl yapılıcağını bilmiyorum :D.
Dostum nvidia denetim masasını aç. Sol üstte masaüstü yazacaktır oraya tıkla.Orada masaüstünde gpu etkinlik simgesi göster yazar onu aktif et görev cubuguna ikon gelcek ona tıkla görürsün.

Geri
Yukarı