Casper G911 notebook soğutucu önerisi

Seluze12

Hectopat
Yer
Çekmeköy/İstanbul
Daha fazla  
Meslek
3.Kaptan / Second Officer
Selam arkadaşlar,

Casper G911 laptop alacağım. Videolarda gördüğüm kadarıyla kendi soğutması ile tam yük altında CPU ve GPU 80-90 derece arasında çalışıyor. Bundan dolayı güzelinden notebook soğutucusu önerilerinizi bekliyorum. Ek olarak vakumlu notebook soğutucuları iş görüyor mu?

Selam arkadaşlar,

Casper G911 laptop alacağım. Videolarda gördüğüm kadarıyla kendi soğutması ile tam yük altında CPU ve GPU 80-90 derece arasında çalışıyor. Bundan dolayı güzelinden notebook soğutucusu önerilerinizi bekliyorum. Ek olarak vakumlu notebook soğutucuları iş görüyor mu?

Direk G911 alma. Çok sorun yaşarsın Casper'da.

Selam arkadaşlar,

Casper alma sakın bütçenizi söyleyin önerelim.

Arkadaşlar laptopu kasaya geçiş yapan arkadasımdan bizzat alacağım bundan dolayı cok uyguna alacagım 20000 TL verecegim 3070'li modeli. 4 aylık cihaz zaten tek problemi benim videolarda izledigim ve arkadasiminda bahsettigi gibi bu sıcaklık degeri ama 20000 TL cihaz onerisi yapsaniz nasıl bir cihaz olur fikirlerinizi alabilirim.

Arkadaşlar laptopu kasaya geçiş yapan arkadasımdan bizzat alacağım bundan dolayı cok uyguna alacagım 20000 TL verecegim 3070'li modeli. 4 aylık cihaz zaten tek problemi benim videolarda izledigim ve arkadasiminda bahsettigi gibi bu sıcaklık degeri ama 20000 TL cihaz onerisi yapsaniz nasıl bir cihaz olur fikirlerinizi alabilirim.

Siz bilirsiniz ama ben önermem şahsen. Çok sorun çıkartıyorlar yoksa 4 aylık ürün niye satılsın ki? İllaki alacaksan bir soğutucusuz dene eğer ısınırsa alırsın.

2.ele 20000 yapmayın hocam gözünüzü seveyim bütçe arttırıp al geç HP OMEN 17-CK0007NT 4G8U6EA i7-11800H 16 GB 1 TB SSD RTX3060 17.3" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Siz bilirsiniz ama ben önermem şahsen. Çok sorun çıkartıyorlar yoksa 4 aylık ürün niye satılsın ki? İllaki alacaksan bir soğutucusuz dene eğer ısınırsa alırsın.

Dedigim gibi yakın arkadasim kronik bir problemi olsaydi cekinmeden bana soyler. Tek sorununun ısınması oldugundan bahsetti bendr zaten videolarda gordum sıcaķlık konusu beni endiselendiriyor. Diger konularda 4 aydir kullaniyormus hiçbir sekilde darboğaz goruntu kaybi ekran da problemler CPU GPU'da RAM'da degisik degisik sorunlar yaşamamıs. Laptopu satmasının sebebi kasaya gecmesi cihazda bir problem olmasi degil.

Oncelikle güzel yorumun için tesekkutler fakat benim param o kadar yok uzerine bir yerden para koyamam. 3060 ile 3070 arasinda bayağı bir fark olmasiyla birlikte ekran cozunurlugu 2.5k olmasi beni daha cok cekiyor arkadasim her oyunu 2.5kda Full ayarlarda tertemiz oynuyor ama gene oraya geliyoruz sıcaklık. Benim derdim sıcaklıklar. Buna bir çare bulabilirmiyiz onu merak etmistim.

Dedigim gibi yakın arkadasim kronik bir problemi olsaydi cekinmeden bana soyler. Tek sorununun ısınması oldugundan bahsetti bendr zaten videolarda gordum sıcaķlık konusu beni endiselendiriyor. Diger konularda 4 aydir kullaniyormus hiçbir sekilde darboğaz goruntu kaybi ekran da problemler CPU GPU'da RAM'da degisik degisik sorunlar yaşamamıs. Laptopu satmasının sebebi kasaya gecmesi cihazda bir problem olmasi degil.

Oncelikle güzel yorumun için tesekkutler fakat benim param o kadar yok uzerine bir yerden para koyamam. 3060 ile 3070 arasinda bayağı bir fark olmasiyla birlikte ekran cozunurlugu 2.5k olmasi beni daha cok cekiyor arkadasim her oyunu 2.5kda Full ayarlarda tertemiz oynuyor ama gene oraya geliyoruz sıcaklık. Benim derdim sıcaklıklar. Buna bir çare bulabilir miyiz onu merak etmistim.

Aşırı bir fark yok diye biliyorum aynı zamanda zaten cihazın ısınmaması önemli eğer ısınırsa kendini kısıtlar bu da performans düşüklüğüne yol açaçacaktır.

Aşırı bir fark yok diye biliyorum aynı zamanda zaten cihazın ısınmaması önemli eğer ısınırsa kendini kısıtlar bu da performans düşüklüğüne yol açaçacaktır.

Duyduğum kadarıyla stok termal macunlar kotu kalitedeymis. Macun degisimi yapabilirim fan alırım baska ne yapılır bilemedigimdrn bir fikir edinmek istiyorum. Hangi macun, fan, vs bir de bu vakumlu fan olayıma ne diyorsun acaba?

Geri
Yukarı