Casper güvenilir mi?

oksijen tüpü

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iki sorum olacak size.
İlk olarak Excalibur tercih edilebilir mi, çünkü Casper markası bana hiç güven vermiyor.
İkinci sorum ise hemen bilgisayar almalı mı yoksa hepsi vergi indirimli bilgisayar vadettiği için seçim sonrasını mı beklemeli?

İlk olarak Excalibur tercih edilebilir mi, çünkü Casper markası bana hiç güven vermiyor.
İkinci sorum ise hemen bilgisayar almalı mı yoksa hepsi vergi indirimli bilgisayar vadettiği için seçim sonrasını mı beklemeli?

Hocam Casper markası güvenlir marka ama şunu söyleyeyim seçimden önce teknolojik aletleriniz hemen alın zam yağmuru geliyor.

Yıllardır Casper D100 kullanıyorum bir sıkıntı yok ama özellikle Excalibur serileri çok sorunlu.

Excalibur hangi seri alacaksınız?

Seçim sonrasında şahsi kendi düşüncem en az teknolojik ürünlerde en az %20 zam olacaktır. Bir an önce alın.

Casper ve Excalibur aynı şey. Casper'ın oyun için yaptığı ekipmanlar Excalibur adı altında çıkıyor. 2009 da aldığım Casper masaüstü bilgisayarımı 2019' a kadar kullandım. Güvendiğim bir markadır. Via ve Nirvana da Casper'ın ürünleridir. Vergi indirimi konusuna gelirsek. Bence indirim beklemek riskli çünkü doları da indiririz diyorlardı geçmişte..

Geri
Yukarı