Çözüldü Casper H36 laptopta internet çok yavaş

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mordo RS

Hectopat
Daha fazla  
Eski, kenarda duran laptopuma RAM aldım ve Windows 7 Starter 32 Bit işletim sistemi maximum 2 GB RAM destekledigi için yeni işletim sistemi kurdum. Once forumda paylasilanlari denedim ama hepsinde program kurarken çeşitli hatalar aldım en sonunda Windows 7 Ultimate içinde Windows için gerekli olan her şeyin kurulu olduğu bir ISO kurdum ve hatasız çalıştı. Fakat internet şu an kullanmis oldugim bilgisayarda ve diğer cihazlarda sorunsuz çalışıyor ama eski laptopta Chrome sekmeleri bile zar zor açılıyor.
Driverlar guncel.

IMG20240402004030.jpg

Speedtest'de böyle bir hata aldım.

1666522107655.png

Bu sorunun bir çözümü var mıdır?

Model: Casper H36.

Eski, kenarda duran laptopuma RAM aldım ve Windows 7 starter 32 Bit işletim sistemi maximum 2 GB RAM destekledigi için yeni işletim sistemi kurdum. Once forumda paylasilanlari denedim ama hepsinde program kurarken çeşitli hatalar aldım en sonunda Windows 7 Ultimate içinde Windows için gerekli olan her şeyin kurulu olduğu bir ISO kurdum ve hatasız çalıştı. Fakat internet şu an kullanmis oldugim bilgisayarda ve diğer cihazlarda sorunsuz çalışıyor ama eski laptopta Chrome sekmeleri bile zar zor açılıyor.
Driverlar guncel.

Eki Görüntüle 2156872

Eki Görüntüle 2156869

Model: Casper h36.

Wi-Fi kartını değiştirebilirsin dostum.

Son düzenleme:
Ethernet ile bağlanınca sorun olmuyorsa Wi-Fi kartı sorunlu olabilir driverlardan emin olduysan.
Dostum durduk yere bir günde bozulmaz herhalde.İsletim sistemi degistirdigim gibi sorun yaşamaya başladım.Simdi tekrardan driver kuracağım.

Bu linkte Casper H36 için tüm 64 Bit Driver'leri varmış. İsterseniz indirip Wi-Fi driver dosyasını kurun deneyin.
Tekrardan bu linkten kurunca düzeldi.Tesekkurler

Eski, kenarda duran laptopuma RAM aldım ve Windows 7 starter 32 Bit işletim sistemi maximum 2 GB RAM destekledigi için yeni işletim sistemi kurdum. Once forumda paylasilanlari denedim ama hepsinde program kurarken çeşitli hatalar aldım en sonunda Windows 7 Ultimate içinde Windows için gerekli olan her şeyin kurulu olduğu bir ISO kurdum ve hatasız çalıştı. Fakat internet şu an kullanmis oldugim bilgisayarda ve diğer cihazlarda sorunsuz çalışıyor ama eski laptopta Chrome sekmeleri bile zar zor açılıyor.
Driverlar guncel.

Eki Görüntüle 2156872

Eki Görüntüle 2156869

Model: Casper h36.

Evinizde 5GHz varsa ve bilgisayar desteklıyorsa ona baglan. Eger 5GHz var ve bunda da aynı sıkıntıyı yaşıyorsan aygıtları guncelle.

Yeni konular

Geri
Yukarı