Casper Hazır PC vs Toplama PC

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

xEviL

Hectopat
Merhaba arkadaşlar vatan computer'de 1600 TL'ye i7 4470 8 gb ram ddr3 1 tb hdd win 8 bir kasa var bunu toplama olarak toplamaya kalkışsak 1600 TL'ye toplanabilir mi ?

Önerilerinizi ve Fikirlerinizi bekliyorum neden casper bu kadar ucuz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun için kullanacaksan tabi toplama. Hani günlük içinse yine tavsiye etmiyorum Casper ama kullanılabilir. PC topla. Casper pişmanlıktır.

O bilgisayar bf4'ü lowda oynatır. Toplarsan high yada ultrada oynarsın.

Valla bana göre öyle değil benim yiğenimde vardı ısınma derdi yok mis gibi bilgisayardı ama bu fiyat uyuşmazlığını anlamadım aynı parçaları toplayınca 2013 TL tutuyor toplama olarak ?

Casper pişmanlıktır ayrıca hazır masaüstü'de pişmanlıktır. Gözüm kapalı toplama bilgisayar diyorum.

Arkadaşım size göre öyle olabilir karne hediyesi olarak dedem alacak bana o yüzden ekran kartı için benim 450 TL bütçem var o ekran kartını değiştiricem zaten ?

Edit:GTX750 Ti alabiliyorum kendi bütçemle ?

Toplama her türlü daha iyi olacaktır. Ama illa alacaksan başka markalara yönelebilirsin. Daha iyi malzeme kalitesine ve PSUya sahip kasalara mesela.

Fikrinizi belirttiğiniz için teşekkür ederim ama psu ve ekran kartı önemli değil benim için çok titiz kullanırım sinirlenince monitöre veya kasaya kafa atmam :D o yüzden benim için ideal bi kasa bu o yüzden kendi bütçemle GTX750 Ti ve +80 sertifikalı bir psu alabilirim ?

900 TL'lik işlemciye 50 TL'lik anakart takıyorlar. Ne bekliyorsun ??

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı