Casper HW1 Wi-Fi açılmıyor

KIZIL BARON

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Denizci
Arkadaşlar Casper HW1 model laptop var elimde. 2005'te alınmış ve çok az kullanılmış. Wi-Fi düğmesi çalişiyor faket ne yaptıysan açamadım. Simgesi yok. XP yüklü cihaz, yüklediğim driverler işe yaramiyor. CD yeri denedim o da ofsayt. Geri kalan her şeyi kusursuz bir el atın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aygıt yöneticisini kontrol eder misiniz? Driver yüklü olmayan bir aygıt görünüyor mu? 2-3 yerde okudum. Wi-Fi kartını çıkarıp takınca sistem algılamış. Eğer driverlar işe yaramıyorsa sorun donanımsal.
Bu arada buradakiler önermiyor ama Driver Booster'ı 4-5 yıldır kullanırım. Şimdiye kadar sorun yaşamadım. Sadece Wi-Fi driverını kur yeterli programdan. Belki işe yarayabilir.

Aygıt yöneticisini kontrol eder misiniz? Driver yüklü olmayan bir aygıt görünüyor mu? 2-3 yerde okudum. Wi-Fi kartını çıkarıp takınca sistem algılamış. Eğer driverlar işe yaramıyorsa sorun donanımsal.
Bu arada buradakiler önermiyor ama Driver Booster'ı 4-5 yıldır kullanırım. Şimdiye kadar sorun yaşamadım. Sadece Wi-Fi driverını kur yeterli programdan. Belki işe yarayabilir.
ADAFD75B-59C2-47AA-B57C-AFF733D22DDA.jpeg

Ben göremiyom burda gözükmüyo galiba

XP zamanında kullanılan donanımlar için CD sürücüsü veya bir link verirlerdi driver yüklemek için. Eğer sendeki CD veya internetteki driverlar işe yaramıyorsa Windows 7'ye geçip denemeniz gerekiyor. Windows 7 kurduktan sonra Windows update ile bulamıyorsa aygıt kimliği ile aramanız gerekiyor.

Resimde kızılötesi aygıtlar sekmesinde ne var acaba ?

XP zamanında kullanılan donanımlar için CD sürücüsü veya bir link verirlerdi driver yüklemek için. Eğer sendeki CD veya internetteki driverlar işe yaramıyorsa Windows 7'ye geçip denemeniz gerekiyor. Windows 7 kurduktan sonra Windows Update ile bulamıyorsa aygıt kimliği ile aramanız gerekiyor.

Resimde kızılötesi aygıtlar sekmesinde ne var acaba?

Ağ bağlatırıcısında görünmesi gerekiyormuş normalde ama bende gözükmüyor Ethernet sürücüsü var Wireless gözükmüyor büyük ihtimal kart bozuk ya da okumuyor işteyim eve döndüğüm zaman atarim resimleri kızıl ötesinde ne oldugunu unuttum bir de motorola diye bir şey var onun da ne olduğunu bilmiyoruk. Bir de driver CD'si elimde mevcut ama CD room okumuyor cihaz

Geri
Yukarı