Casper i7 4770 ve GT 630 PC için öneri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ömer V.

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar İyi Forumlar.
Casper İntel Core i7 4770 3.4 Ghz 8 Gb Ddr3 1 Tb Hdd 2 Gb Nvidia Gt630 Win 8 - Vatan Bilgisayar

Arkadaşımda linkde gördüğünüz bilgisayarın i7 3770 li olanı var geri kalan her şey aynı ve bildiğiniz gibi gt 630 dandik bi kart ve ekran kartını değişmek istiyor bunun içinde power değişcek ona önerdiğim power ve ekran kartı.

Cooler Master Rs 550 Silent Pro Gold 80Plus 550W Güç Kaynağı - Vatan Bilgisayar

Asus Gtx750 Ti Gddr5 2Gb 128Bit Nvidia Geforce Dx11 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Sistemin kullanıcağı elektriği göz önünde bulundurarak bi öneri yapar mısınız 200 tl lik power önerileri hep 750 w bronze ama bu sisteme çok gelir diye bunu önerdim.

Power 210 ekran kartı 420 sınır.

Son düzenleyen: Moderatör:
PSU olarak VS 450 yeterlidir. Fakat şuan indirimde olduğu için VS 650 öneriyorum.

Öyle yapacağında bütçeni söyle ve toplayalım. Aynı fiyata 5 kat performans alırsın. Ya da aynı parçaları neredeyse yarı fiyatına alırsın. Ama sen bütçeni söyle ve biz sana 5 kat performans alacağın bir pc hazırlayalım.

PC'yi arkadaşım kullanıyor sadece ekran kartında şikayetci toplama gibi bi şans yok power ve ekran kartı değişcek öneri lazım bunlar için.

Toplam 630 tl gibi bi rakama 2 parça değişcek vs 450 alırsak r9 270x kaldırır mı power ?

O zaman bütçeni söyle kardeşim. Ben sana ekran kartı önereyim fakat Casper bilgisayarının işlemcisi kötüyse darboğaz yapar. İşlemcinin modelini ve bütçeni söylersen yardımcı olabilirim.

270X alınacak ise Xigmatek Tauro 500W 80+ alın.
İşlemciyi de belirtmiş 3770 gayet güzel bir işlemci.

Mustafa işlemci i7 3770 yeteri kadar iyi bi işlemci ve bütçe 625-630 yükselme şansı yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı