Casper i7 640M Mac OS X Kurulumu

MrRaZoR

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bayağıdır mac kurulumu videolarını takip edip okuyorum şu an raw dosyasını indirmekteyim pc özelliklerini cpu-z programı ile fotoğraflarını çektim bir bakarsanız sizde. Ne olur, nasıl olur diye, mutlu olacağım bu arada video çeken forumu sürekli bilgilendiren arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.
Güzel ülkemin paylaşımcı insanlarına bin selam olsun :) (y)

1.png

2.png

3.png

4.png
5.png

6.png

Son olarak wifi sorunu yaşayacak mıyım acaba ben hem windows 7 hemde mac kurulumu yapacağım yani iki adet boot olacak Tüm driver kurulumunu pek anlamadım şu anlık mesela intel'in modelini bilmiyorum intel yerine nvidia kullanamaz mıyım acaba? Mac içerisinde intelden daha hızlı ve daha iyi performans göstereceğini düşünüyorumda, ekran kartım 320m nvidia ve son olarak intel kartımın kodu nedir onu merak ediyorum. Final cut programını öncelikli kullanacağım kurgu için, bu arada dostlar :) herşey için teşekkür ederim, şimdiden güzel geceler diliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha uyumlu olacak bir sürüm var mıdır dostum? Ve işlemci şuana kadar win 7 de problem çıkartmadı. GTA 4 low da rahatça oynayabiliyorum veya kurgu programlarında bir takılma olmadan çalışabiliyorum. Mac te takılır diyorsan tabi ki kurmayacağım son olarak wifi uyumuna nereden bakabilirim acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet biliyorum onu yazma sebebim işlemlerimi gayet iyi win de gerçekleştirirken mac te i3 bir pc de kurulduğunu izledim o yüzden sorgulamak istedim intel wifi link 1000 Bgn yazmakta birde ethernet kontoller var atheros AR8131 PCI E olarak geçmekte dostum

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı