Casper kötü bir marka mı?

yareniko

Centipat
Casper S500 laptop almayı planlıyorum bazı kötü yorumlar okudum memnun kalan da var ama emin değilim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Satılmayan merdiven altı ürünlere damga basan bir şirket. Bütün cihazları insanları kandırmaya yönelik. Hiç bir cihazını tavsiye etmem.

Müşteri hizmetleri denen şeye sahip olduklarını sanmıyorum. O kadar ilgisiz bir firma ki.

"Ca$per" adının hakkını veriyor. Varlığıyla yokluğu bir olur. Fark edemezsiniz.

Son düzenleme:
Alacağınız laptopun anakartının aklınıza gelebilecek en düşük kalitede olduğuna ve birkaç sene sonra sorun çıkaracağına emin olabilirsiniz. Ama teknoloji şans işi.

Zamanında kimsenin bir bilgisi yokken ün yapıp bu ün ile hala bilgisizleri sömüren bir marka. Bu açıklama yeterli olacaktır sanırım.

Kötü bir marka net bir şekilde.

Güç kaynaklarını FSP'ye, anakartlarını ECS, Pegatron gibi markalara ürettiren bir marka, burası güzel. Saçma fiyatlandırmaya sahipler. Şu an Casper dizüstü ile yazıyorum ve sırf plastik. Bunun artı yanı ise alt kapak çok kolay sökülüyor (kalitesiz olduğundan) ve upgrade için olanak sağlıyor

Akrabam kullanıyor Casper dizüstü onun alt kapağı özgürlüğüne kavuşmaya çalışıyor. Yarısı kırık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…