Casper kötü bir marka mı?

Satılmayan merdiven altı ürünlere damga basan bir şirket. Bütün cihazları insanları kandırmaya yönelik. Hiç bir cihazını tavsiye etmem.

Müşteri hizmetleri denen şeye sahip olduklarını sanmıyorum. O kadar ilgisiz bir firma ki.

"Ca$per" adının hakkını veriyor. Varlığıyla yokluğu bir olur. Fark edemezsiniz.

Son düzenleme:
Zamanında kimsenin bir bilgisi yokken ün yapıp bu ün ile hala bilgisizleri sömüren bir marka. Bu açıklama yeterli olacaktır sanırım. :)

Kötü bir marka net bir şekilde.

Güç kaynaklarını FSP'ye, anakartlarını ECS, Pegatron gibi markalara ürettiren bir marka, burası güzel. Saçma fiyatlandırmaya sahipler. Şu an Casper dizüstü ile yazıyorum ve sırf plastik. Bunun artı yanı ise alt kapak çok kolay sökülüyor (kalitesiz olduğundan) ve upgrade için olanak sağlıyor :)

Güç kaynaklarını FSP'ye, anakartlarını ECS, Pegatron gibi markalara ürettiren bir marka, burası güzel. Saçma fiyatlandırmaya sahipler. Şu an Casper dizüstü ile yazıyorum ve sırf plastik. Bunun artı yanı ise alt kapak çok kolay sökülüyor (kalitesiz olduğundan) ve upgrade için olanak sağlıyor :)
Akrabam kullanıyor Casper dizüstü onun alt kapağı özgürlüğüne kavuşmaya çalışıyor. Yarısı kırık :D

Yeni konular

Geri
Yukarı