Casper laptop önerisi

emredamar

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar sorum sizce hangisi? Aradaki 500 TL fiyat farkı değer mi ve şu an bu fiyattan bu cihazları almak mantıklı mı? Eğer değilse laptoplar indirime sizce ne zaman girer? Yorumlarınızı bekliyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2020-06-15-17-39-26-182_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-06-15-17-39-26-182_com.android.chrome.jpg
    156,4 KB · Görüntüleme: 62
İyi de bu özelliklere düzgün bir cihaz yok ki. Aynı özellikte diğer markalar 9 bin TL seviyelerinden başlıyor.

Hocam kafana göre takıl burada teknolojiden anlamayanlar var git testet Benchmark testi yaptıracağım de görevliye genellikle izin veriyliyor almak istediğin laptoplara testi yaptır hangisi güzel onu beğendin al özelliklerine vb bak ekran kalitesine garantisini ben bir daha bir şey demeyeceğim bu konuda.
Benim attığım videoda 95 derece iken PC hocası'nın tanıtımında nasıl 70 derece oluyor ben onu anlamadım.

Altında 5 fanlı soğutucu var üstüne klima açık o yüzden soğuk normalde 120 derece yalan bilgi veriyorlar.
Turbo fan açık halde test yapıyorlar o kadar kötü Casper.

Hocam kafana göre takıl burada teknolojiden anlamayanlar var git testet Benchmark testi yaptıracağım de görevliye genellikle izin veriyliyor almak istediğin laptoplara testi yaptır hangisi güzel onu beğendin al özelliklerine vb bak ekran kalitesine garantisini ben bir daha bir şey demeyeceğim bu konuda.

Altında 5 fanlı soğutucu var üstüne klima açık o yüzden soğuk normalde 120 derece yalan bilgi veriyorlar.
Turbo fan açık halde test yapıyorlar o kadar kötü Casper.
Turbo mode-Gaming mode farkı da olabilir. Birinde işlemci daha hızlıydı bence, PC Hocası'ndaki videoda tüm rakamlar yok emin olamadım.

Turbo mode-Gaming mode farkı da olabilir. Birinde işlemci daha hızlıydı bence, PC hocası'ndaki videoda tüm rakamlar yok emin olamadım.

Hocam cideyim altında 5 tane fan var klima açık üstünde fantilatör var o kameraya yansımamış özür dilerim. Casper alanı s.......... Yeter.
İyi de bu özelliklere düzgün bir cihaz yok ki. Aynı özellikte diğer markalar 9 bin TL seviyelerinden başlıyor.

Hocam hiç konuya takmayın direk benim dediğimi yapın daha fazla doğru bilgi alacaksınız.

.
Kışın en yüksek ayarlarda GTA 5 açınca faydalı olabilir aslında, hem oyun oynarsın hem oda ısınır. Muhtemelen 100 dereceyi aşacağından yemekte pişirebilirsin.

Hocam 180 dereceyi geçiyor siz nediyorsunuz ayıp çok ayıp.
Konu Casper yani MSI olunca garantiye yollayın termal macununu yenileyin fanını temzileyin soğutucu takın toz kondurmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı