Casper laptop servis sonrası "Windows'u etkinleştir" sorunu

Sedricccc

Decapat
Arkadaslar merhaba.

Size kısa bir sorunumdan bahsedecegim, Casper F750 Windows 10 Home SL laptopumu bir arıza sonucu garantiye gönderdim ve onlar da tekrar sıfırlayıp yollamıslar. Bütün herşeyi baştan yükleyerek. Ama sorun şu ki Windows etkin degil ve daha önceki ürün anahtarımı da bulamıyorum. Ne yapmalıyım?

Arkadaslar merhaba.

Size kısa bir sorunumdan bahsedecegim, Casper F750 Windows 10 Home SL laptopumu bir arıza sonucu garantiye gönderdim ve onlar da tekrar sıfırlayıp yollamıslar. Bütün herşeyi baştan yükleyerek. Ama sorun şu ki Windows etkin degil ve daha önceki ürün anahtarımı da bulamıyorum. Ne yapmalıyım?

Anakart değişimi oldu mu?

Bende laptop'un anakartını yaktıktan sonra aynı durum ile karşılaşmıştım. Dijital lisans ile etkinleştirin. O şekilde çözdüm ben durumu. Etkinleştirme kısmına gelip dijital lisans ile etkinleştire tıklayın.
1538322043142.png

Arkadaslar merhaba.

Bilgisayarın altına baktın mı ?
Windows 8 de iken alıpta 10'a ücretsiz yükseltme yaptıysan bilgisayarın altında olabiliyor.

sagolun ama arkadaslar herşeyi denedim suan tek seçenek yarın müşteri hizmetlerini arayıp sorunumu onlara bildirmek ama key vermek isteyene hayır demem :ajan::mutlu:

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı