Casper Laptop Tarayıcıda art arda sayfa yenileme sorunu

Aynı sorundan bende muzdaribim. Yemin ediyorum yumruklayarak parçalayacağım bilgisayarı. O derece sinirlerimi bozuyor artık.
YouTube'da bir şey izletmiyor. Bir siteye kullanıcı adı şifre yazacağım 40 kere yazdırıyor. Şimdi size bu cevabı bile kaçıncıya yjzıyorum.
Artık bir metin belgesine yazdım da oradan kopyala yapıştır yapıyorum. Dediğinizi yaptım. NVIDIA Denetim Masası'ndan 3D ayarlarından yüksek performanslı seçeneği seçip uygula dedim, uyarı verdi. "ERİŞİM REDDEDİLDİ SEÇİLEN AYARLAR SİSTEMİNİZE UYGULANAMADI" diyor uyarıda.
Ha, vallahi diyorum. Şu pandemi zamanında zorla ikinci el bir laptop aldım. Bir daha alacak gücüm olsa yeminle bakmayacağım. Önüne arkasına parçalayıp çöpe atacağım.

bu dediğinizi de yaptım gevur mereti 3 gün düzeliyor sonra yine yok aynı şeyler oluyor.
Konu biraz hortlamış ama, bende de aynı durum mevcuttu, NVİDİA kaynaklı bir durum. Bende de 635m ekran kartı var. Ekran kartı sürücüsünü yüklememin ardından yaşadığımı fark ettim. Eski bir sürümü yükleyip deneyebilirsiniz. Ben sadece office için kullanıyorum eski laptopu. O yüzde HD graphics 4000 yeterli oluyor. Nvidia'yı kullancağım illa diyorsanız, önce şuan kullandığınız sürümü DDU ile kaldırmanız gerekiyor. Ardından NVİDİA' nın sitesinden bir önceki sürümü deneyebilirsiniz. Ama benim gibi uğraşmak istemiyorsanız, çok performans odaklı kullanmayacaksanız aygıt yöneticisinden kaldırabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı