Casper laptop yükte 100 derece oluyor

Yarın bilgisayarcıya götürmeyi düşünüyorum. Sorun termal macunsa alırım. :) Şu an 40'ın üstüne çıkarmıyorum ısıyı. :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende bir format atmanızı öneririm. Niye diye soracak olursanız virüslerden kaynaklı olabileceğini düşünüyorum. 2 yıla yakın format atmamışşınız. arka planda çalışan virüsler de işlemciyi zorlayabilir.
İş yerinde böyle bir hadise başıma gelmişti. Tarama sonrası 953 sızıntı ve devamında format ile düzeldi :)

Yok Ben ayda 1 kere format atan bir insanım :) bugun bilgisayarcıya götürdüm fanı değiştirdi fan yıpranmış artık bide termal macunu tazelemiş sorun yok yükte bile en fazla 55 derece oluyor artık. Casperin sağlamına denk gelmişim sanırım :)

Arkadaşım bende de Casper laptop var ısınma sorunu vardı garantiye yolladım. Fan değişti içi temizlendi ve hiç bir ücret alınmadan 2 hafta içinde teslim edildi. Bence ilk seçenek olarak garantiye gönder.

Benim Pc 5 yıllık garanti dışı artık :) Birkere bile bilgisayarcıya götürmemiştim bu ilk oldu nazar değdi heralde :) Eskisi gibi oldu çok şükür :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı