Casper laptopta donmalar

nickimyok

Hectopat
Daha fazla  
Bu bilgisayarı 4 sene alalı olmuştur ama bu son zamanlarda PC çok aşırı yavaşladı ve durduk yere bazen donuyor. Bazı oyunlarımı açmıyor ve nedense Discord'u da açmıyor. Laptopu hiç temizletmedim bugüne kadar acaba bunun performansa etkisi var mıdır? Sizce format attırmaya mı götürsem? Bazen bazı programlarda yanıt vermiyor hatası veriyor ve programlar açılmıyor. PC'de virus yok bu arada taradım ama yok bildiğim kadarıyla.
Sistem Özelliklerim: 8 GB RAM Intel Core i5 7200 Casper Nirvana

Son düzenleme:
Bu bilgisayarı 4 sene alalı olmuştur ama bu son zamanlarda PC çok aşırı yavaşladı ve durduk yere bazen donuyor. Bazı oyunlarımı açmıyor ve nedense Discord'u da açmıyor. Sizce format attırmaya mı götürsem?
Özellikleri ne?

Sisteminizi yazın lütfen.
8GB RAM İntel Core i5 7200 Casper Nirvana Nvidia Geforce 940MX Ekran kartım var.
Özellikleri ne?
8GB RAM İntel Core i5 7200 Casper Nirvana Nvidia Geforce 940MX Ekran kartım var.
1-Isınma var mı?
2- Virüs olabilir. Tarama yapabiliyor musunuz?
Isınma pek yok ve hep tarama yapıyom ve virüs çıkmıyor.Format attırmayı düşünüyom belki kendine gelir

Bu bilgisayarı 4 sene alalı olmuştur ama bu son zamanlarda PC çok aşırı yavaşladı ve durduk yere bazen donuyor. Bazı oyunlarımı açmıyor ve nedense Discord'u da açmıyor. Laptopu hiç temizletmedim bugüne kadar acaba bunun performansa etkisi var mıdır? Sizce format attırmaya mı götürsem?
Sistem Özelliklerim: 8 GB RAM Intel Core i5 7200 Casper Nirvana

Hayır ama pc nin anti virüsüyle taradım ama virüs yok diyor.Bazı uygulamalar açılmadan program durduruldu diyor.Pc nin hali kötü baya.Format attırsam mı acaba ?

Geri
Yukarı