Casper M1 vs Sony C4 vs Sony M4 Aqua

Hafıza birleştirme özelliği gerçekleşseydi bende M4 al derdim. Tecrübeme dayanarak söylüyorum. İstediğin uygulamayı kuramayınca ister istemez canın sıkılıyor. Hele oyun oynamayı felan düşünüyorsan hiç düşünme bile. Normal standart kullanacaksan sosyal ağlar,internette gezinme,müzik dinlemek vs gibi o zaman götürüyor bu cihaz.

Kardeş oyun falan yüklemeyeceğim ve gündelik işlerle uğraşacağım diyorsan sağlam (bu fiyatlara) Premium bir telefon istiyorsan M4 Aqua al ama yok ben oyun oynamak için alacağım diyorsan C4 derim bu fiyatlara. Ama illa da M4 dersen 8 GB depolama ile uygulama alanların gitgide genişlemesiyle birlikte tabi ki de çok geçmez telefonu yakın zamanda değiştirirsin bence boşuna M4 alma derim C4 en güzeli. Bir de şöyle bir durum var uygulama alanları ile de RAM ihtiyacı da tavan yaptı. Bunu da unutma bence 10UR haklı C4 derim.

Son düzenleyen: Moderatör:
C4 vs M4 de sizi aynı süre götüreceklerini tahmin ediyorum. Ama ben hem perfomans hem de hafıza boyutundan dolayı C4 öneririm.

Performans olarak M4 Aqua daha başarılı, size tek söylemem gereken şey c4 ün daha iyi ekran kalitesi var. Onun dışında M4 Aqua, C4 cihazından daha başarılı. Sadece depolama sorunu var o da güncellemeden sonra kapanacak bir sorun. Ekranı iyi olsun diyorsan C4 performans istiyorum diyorsan M4 Aqua almanızı öneririm.

Performans olarak M4 Aqua daha başarılı, size tek söylemem gereken şey c4 ün daha iyi ekran kalitesi var. Onun dışında M4 Aqua, C4 cihazından daha başarılı. Sadece depolama sorunu var o da güncellemeden sonra kapanacak bir sorun. Ekranı iyi olsun diyorsan C4 performans istiyorum diyorsan M4 Aqua almanızı öneririm.
Ben zannetmiyorum 6.0 ile hafıza sorunu çözüleceğini Xperia Z3, Z4, Z5 modellerinde bile depolama alanı birleştirilmiyor diye biliyorum.

Hocam başka şekilde taksit imkanı yok.

Kardeş o zaman atıyorum 1000 TL'lik telefonu 1300 TL'ye alırsın katma değer olarak da fatura parası ödersin. Bu resmen kölelik senin yerinde olayım ona verilecek parayı 3-5 biriktirip alırım. Hem cayma hakkın da yok ilerisini görmeden böyle bir şey yapma bence.

Konu hakkında pek fazla bilginiz olmadığı belli. Sony gibi bir şirketin trilyonlar harcadığı bir işe küçücük bir hata yapıpta kendini rezil edeceğini sanmıyorum. 6.0 ile sorun çözülür büyük bir ihtimalle.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı