Casper masaüstü bilgisayar kasadan çıkan ses

Lengthow

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Müzisyen
Merhaba bende malesef casper masaüstü bir bilgisayar var modelini tam olarak bilmiyorum ama bulup yazabilirim kasadan çok ilginç bir ses çıkıyor önceden sırf bilgisayar ilk açıldığında 2 3 dakika olup susuyordu ama artık durduk yere de oluyor anlamadım gitti.Sanırım güç kaynağından geliyor ses ama nasıl düzelteceğimi de bilmiyorum.Sesi burdan dinleyebilirsiniz.
Kasadan çıkan ses - Clyp

Tüm fanları kontrol et. Ve dikkat et benim kuzenin de güç kaynağı patlamıştı, ama öyle ses gelmedi. Güm diye gitti. :)

Zaten bilgisayarda 2 adet fan var 2 sini de durdurdum elımle sonra ses gelmeye devam ettı büyük ihtimalle güç kaynağından diye düşünüyorum ve bu ses zaten 1 yıldır falan böyle ama bu aralar böyle çıkmaya başladı normalde ilk açıldığında dediğim gibi 2 3 dakika sonra susuyordu ama şimdi bayağı çıkıyor en son çare bi bilgisayarcıya falan göstermek.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı