Casper ME27QHD-G 27" 1ms 144Hz QHD alınır mı?

JoeBlackk

Hectopat
Öncelikle herkesin bayramı mübarek olsun. 1950 liraya geliyor bu monitör. Fiyat olarak QHD ve bu yenileme hızlarında IPS-VA monitörlerin fiyatları belli. Bu cihaz da fiyat olarak bayağı uyguna geliyor. Ancak yine de aklımda şüpheler var. Bu fiyata bu cihaz alınır mı, renkleri nasıl IPS %100 sRGB monitörlerle kıyaslandığında? Bilgisi ve tecrübesi olanlar yazarsa cok sevinirim.

Kullanan kişilerin şikayet ettiğini duymuştum, önermem.
2K için şu alternatiflere bakabilirsiniz:
27QN600/650 veya 32QN600/650 neden yok?
Edge LED arka aydınlatmaya sahip.

144Hz için:

Tavsiyeleriniz teşekkürler hocam ancak 144-165 hz arasi baktığım için Casper gözüme hoş gözüktü zaten. Son attığınız Acer'e gelince bazi yorumlarda g-sync açınca ekranda parlama olduğu yazılmış. Doğru dürüst inceleme videosu da görmedim. Karşıma ne cikacak bilmiyorum. Var mi detaylı inceleme acaba o monitörle ilgili?

Son düzenleme:
Tavsiyeleriniz teşekkürler hocam ancak 144-165 hz arasi baktığım için Casper gözüme hoş gözüktü zaten. Son attığınız Acer'e gelince bazi yorumlarda g-sync açınca ekranda parlama olduğu yazılmış. Doğru dürüst inceleme videosu da görmedim. Karşıma ne cikacak bilmiyorum. Var mi detaylı inceleme acaba o monitörle ilgili?
Bu fiyata 2K ve yüksek tazeleme hızının yahnisi yenmez. Ya Hz'den ya da kaliteden fedakarlık yapmalısınız.
Bu arada Casper incelemelerinin reklam olduğu çok belli.

Bu fiyata 2K ve yüksek tazeleme hızının yahnisi yenmez. Ya Hz'den ya da kaliteden fedakarlık yapmalısınız.
Bu arada Casper incelemelerinin reklam olduğu çok belli.
Evet hocam Casper incelemeleri bariz reklam. O sebeple kullanıcı deneyimi almak en mantıklısı ve foruma yazdım ancak kullanan birinden dönüş olmadı hala.

Hocam Casper'ı 14 içinde koşulsuz iade etmede sorun çıkarmayacak bir yerden alın inceleyin isterseniz.
Sadece mediamrkt bu fiyata veriyor. Diğer yerlerde 2400-2500 ki zaten o fiyata çıkınca zaten seçenekler arasındaki yerini kaybediyor. Mediamrkt kutuyu açıp denedikten sonra iadeye nasıl bakıyor bilmiyorum açıkçası.

Yeni konular

Geri
Yukarı