Casper nb 14 Wi-Fi bağlanmıyor

0emrekilic

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Casper Nirvana 14 bir bilgisayarım var. Bilgisayarın model numarası cle 2840 2L00b olarak gözükmektedir.
Bilgisayardaki sorunum şudur. Wi-Fi'yi güncelleme yapıyorum düzeliyor fakat bilgisayarı kapatınca kapatınca Wi-Fi'ye bağlanmıyor. Bunun için önce aygıt yöneticisinden Wi-Fi'ye güncelleştir diyorum daha sonra bilgisayarımdaki sürücülere göz at diyorum sonra bilgisayarımdaki kullanılabilir sürücülerin bir listesinden seçmesine izin veri işaretliyorum. İki seçenek çıkıyor. Eğer direkt Wireless LAN işaretlersem olmuyor. Fakat ilk kablosuz sürüyü yüklüyorum sonra Wireless LAN yüklüyorum oluyor. Her bilgisayarı kapatıp açtığımda böyle oluyor. Lütfen destek bekliyorum.

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    448,7 KB · Görüntüleme: 33
  • 2.PNG
    2.PNG
    34,4 KB · Görüntüleme: 23
  • 3.PNG
    3.PNG
    68 KB · Görüntüleme: 28
  • 4.PNG
    4.PNG
    25,1 KB · Görüntüleme: 22
  • 5.PNG
    5.PNG
    45,8 KB · Görüntüleme: 20
Merhaba arkadaşlar. Casper Nirvana 14 bir bilgisayarım var. Bilgisayarın model numarası cle 2840 2L00b olarak gözükmektedir.
Bilgisayardaki sorunum şudur. Wi-Fi'yi güncelleme yapıyorum düzeliyor fakat bilgisayarı kapatınca kapatınca Wi-Fi'ye bağlanmıyor. Bunun için önce aygıt yöneticisinden Wi-Fi'ye güncelleştir diyorum daha sonra bilgisayarımdaki sürücülere göz at diyorum sonra bilgisayarımdaki kullanılabilir sürücülerin bir listesinden seçmesine izin veri işaretliyorum. İki seçenek çıkıyor. Eğer direkt Wireless LAN işaretlersem olmuyor. Fakat ilk kablosuz sürüyü yüklüyorum sonra Wireless LAN yüklüyorum oluyor. Her bilgisayarı kapatıp açtığımda böyle oluyor. Lütfen destek bekliyorum.

Yeniden başlat veya Anti-Virüs yükle bana biraz farklısı olmuştu.

Tuhaf bir çözüm önerim var. Bilgisayarı uyku moduna alın ve çıkarın.

Denetim olmadı. Tekrardan aynı işlemleri yaparak Wi-Fi'ye bağlandım.
Yedinden başlatınca düzelmiyor. Virüs programı kurdum fakat olmadı.
Arkadaşlar problem çözüldü. Teşekkürler. Fn tuşu ile Wi-Fi tuşuna basınca problem çözüldü.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı