Casper neden alınmıyor?

Bütçe
26.000
Oyun için laptop alacaksan Casper, Monster, HP vs. gibi markalardan uzak dur bence MSI ve ASUS'a yönel.
HP'ye yönelmeyelim de kime yönelelim? Zaten HP ısınma sorununu çözmüş bir marka. 10 senedir kullandığım hiç bir ürünü üzmedi. Monster ile HP'yi aynı yerde yazmak da ne bileyim zaten. HP'nin verdiği teknik desteği başka hangi marka veriyor bilmiyorum.

Monster Tulpar'lar togfang kasa ve hiçbir sorunları yok özellikle 20.4 20.5 modelleri çok iyi. İnsanların önyargılarını kırması lazım. HP son zamanlarda iyi modeller üretiyor ve kullanıcı ile içli dışlı bir firma. Casper kullanıcıyı hiç takmadığı için gelişemiyor ve yerinde sayıyor kalite sıfır. ASUS, MSI gibi markalar zaten top seviye fakat muadillerine göre daha tuzlular tabii.

Şunun kasası hangisinden hocam bilgilendirir misiniz lütfen?

Bu kasa bende vardı tangfong hocam 75 dereceyi geçtiğini bilmiyorum 65-75 arasıydı donanım aynı kasa aynı modeli kullandım :) 2K Cyberpunk'da ortalama o değerleri aldım Ultra. MSI kasadan sonra Monster'ın en iyi kasası bu derim net. Daha iyisini tanımam Monster ürünlerde.

Monster Tulpar'lar togfang kasa ve hiçbir sorunları yok özellikle 20.4 20.5 modelleri çok iyi. İnsanların önyargılarını kırması lazım. HP son zamanlarda iyi modeller üretiyor ve kullanıcı ile içli dışlı bir firma. Casper kullanıcıyı hiç takmadığı için gelişemiyor ve yerinde sayıyor kalite sıfır. ASUS, MSI gibi markalar zaten top seviye fakat muadillerine göre daha tuzlular tabii.

ASUS ROG(yeni kasaları).
MSI titan.
Monster Tulpar(MSI, tangfong kasa)
Dell Alienware(6'ı soğutması olan modeli)
Derim susarım daha iyilerini tanımam.

Hiçte öyle değil. Isınma sorunu bence vardı 20.3 te mesela. Ama hadi bunlarda yok sadece kasamı önemli klavye berbattı mesela ses sistemi berbattı bu yan şeylerinde önemi var monster bunlarda sınıfta kalır.
arkadaşlar ben bu markalara kötü demedim zaten msi ve asus la kıyasladım farkındaysanız?
Boş yapma bilip bilmeden almayın şunları demişsin hp gayet alınır hpnin asus msi seviyesinde omen serisi var fiyat aralığına göre karşılaştıracaksın HP gibi dünyanın en eski markasını monster casperle aynı yere koyan bir adam benim gözümde net cahildir.

Ayrıca bu asus msi fanatizmini de o kadar anlamıyorum hayvani fiyat biçiyorlar hp victusla ısınma değerleri hemen hemen aynı mesela buradaki elamanlar asus msinin 50 bin liralık ürünüyle hpnin 25 bin liralık victusunu karşılaştırıyor.

Hiçte öyle değil. Isınma sorunu bence vardı 20.3 te mesela. Ama hadi bunlarda yok sadece kasamı önemli klavye berbattı mesela ses sistemi berbattı bu yan şeylerinde önemi var monster bunlarda sınıfta kalır.

Boş yapma bilip bilmeden almayın şunları demişsin hp gayet alınır hpnin asus msi seviyesinde omen serisi var fiyat aralığına göre karşılaştıracaksın HP gibi dünyanın en eski markasını monster casperle aynı yere koyan bir adam benim gözümde net cahildir.
HP 85 senelik marka Casper, Monster vb. aynı cümle içinde geçemez bile.

Geri
Yukarı