Casper Neo kasaya B550-Plus Wi-Fi sığar mı?

rafet alver

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben yeni bir anakart aldım, ASUS TUF Gaming B550-Plus Wi-Fi. Resimlerdeki gibi anakartı monte edecektim fakat kasamın anakart için aşırı ufak olduğunu gördüm. Kasam çok eski bir Casper kasası.
Casper Neo kasa.
Görüntüsü falan aynı bu linkteki gibi. Şimdi aldıgım bu anakart kasaya uyar mı? Ben bu anakartı bu kasaya nasıl takabilirim? Uyumlu değilse uyumlu kasa önerir misiniz? Yeni kasa almam gerekiyorsa kasa alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu da iyidir hocam. O bütçeye çıkabiliyorsanız alınabilir. Çıkamıyorsanız attığımı alın.

Bu da iyidir hocam. O bütçeye çıkabiliyorsanız alınabilir. Çıkamıyorsanız attığımı alın.
Tamamdır çok teşekkürler bir de bir şey sormak istiyorum benim güç kaynağım 500 watt bu sistemi çalıştırırken yeterli olur mu yoksa güç kaynağı almam gerekir mi

Yaani. 500W'ın 12V'dan 400'ünü kullanabiliyorsunuz. +80 veya Bronze sertifikası yok. Korumaları (4) da tam sınırda. Sisteme çok yüksek işlemci - ekran kartı takıp zorlamayın derim.
Rayzen 5 5600 x ve gigabayte 5600 xt gaming ekran kartı takıcam

Ryzen 5 5600 X ve Gigabyte 5600 XT Gaming ekran kartı takacağım.

Hocam pek önermem. Düşük seviye bir PSU. İşinizi garantiye almak istiyorsanız satıp XPG Pylon - CM MWE tarzı bir güç kaynağı alın derim. Sistemde en kısılmaması gereken parçalardan birisi güç kaynağıdır.

Bi süre kullansam sıkıntı yaratır mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…