Çözüldü Casper Nirvana anakart modelini öğrenme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BerkayGok

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, anakartımın modelini öğrenmek istiyorum ama Casper anakart modelinin yerine Casper Nirvana desktop yazmış. Nasıl öğrenebilirim?

1631008331352.png

Bunlar genelde böyle oluyor. Markalara özel de olabiliyor. H81 Chipset bir anakart. Fiziki olarak da bakabilirsiniz.

Bir de anakartın markasını bilmediğim için TPM 2.0 destekliyor mu merak ediyorum. BIOS'dan baktım ama TPM ayarını bulamadım bu yüzden valoyranta da giremiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir de anakartın markasını bilmediğim için TPM 2.0 destekliyor mu merak ediyorum. BIOS'dan baktım ama TPM ayarını bulamadım bu yüzden valorantada giremiyorum.
H81 Chipset ile bu destek yok.

Çözüm
Bir de anakartın markasını bilmediğim için TPM 2.0 destekliyor mu merak ediyorum. BIOS'dan baktım ama TPM ayarını bulamadım bu yüzden valoyranta da giremiyorum.
Windows 11 için soruyorsanız Windows 10 kulum dosyalarıyla hazırlanmış Windows 11 ISO'ları ile kurulum yaparsanız Windows 10 kurabildiğiniz her makineye Windows 11 kurabilirsiniz.

Windows 11 için soruyorsanız Windows 10 kulum dosyalarıyla hazırlanmış Windows 11 ISO'ları ile kurulum yaparsanız Windows 10 kurabildiğiniz her makineye Windows 11 kurabilirsiniz. TPM 2.0 vs geriye kalan her şey teferruat kalıyor.
Sıkıntı zaten kurulum değil. Oyunda alınan hata. Riot bu konuda biraz katı duruyor. İleride ne olur bilmeyiz fakat vazgeçer gibi durmuyor.

Geri
Yukarı